Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Jak kupić mieszkanie w Bydgoszczy, które zyska na wartości?

Dodano: 04.11.2019 | 11:14

Na zdjęciu: Mieszkania w inwestycji „Park nad Kanałem” od samego początku były zaplanowane również z myślą o inwestorach kupujących nieruchomości pod wynajem.

Fot. mat. partnera

Trendy pokazują jedno, mamy coraz bardziej mobilne społeczeństwo, które nie chce się na stałe przywiązywać do jednego adresu. Zauważalna jest tendencja wzrostowa mieszkań kupowanych przez inwestorów pod wynajem.

Jedną z wielu zalet nieruchomości jest to, że generują stały i stabilny dochód dla ich właścicieli. Inwestowanie pomaga im rozwijać biznes, który w efekcie buduje bezpieczeństwo finansowe. Eksperci podają, że rentowność inwestycji mieszkaniowej jest cały czas wyższa niż oprocentowanie lokaty bankowej.

Na co należy zwrócić uwagę wybierając mieszkanie inwestycyjne?

  1. Atrakcyjna lokalizacja – to nie zawsze ścisłe centrum miasta
  2. Komunikacja z miastem i atrakcyjność okolicy
  3. Metraż i układ mieszkania
  4. Rodzaj budownictwa, standard budynku i części wspólnych

Podstawowym czynnikiem sukcesu każdej nieruchomości jest jej lokalizacja. To ona decyduje o opłacalności przedsięwzięcia oraz jej atrakcyjności dla potencjalnych klientów. Warto pamiętać, że ludzie mają różne gusta i nie każdemu odpowiada ścisłe centrum miasta. Często najemcy wybierają inwestycje dobrze skomunikowaną, jednak położoną w przyjemnym otoczeniu z dostępem do terenów wypoczynkowych w mieście.

Przyszli właściciele czasami zapominają, że powierzchnia lokalu ma bardzo duży wpływ na zwrot z inwestycji. Obecnie najczęściej wybieraną opcją wśród inwestorów są mieszkania 2-pokojowe oraz 3-pokojowe posiadające uniwersalny charakter. Można je wynająć jako całość lub wynajmować poszczególne pokoje. Wszystko zależy od tego jakiego klienta wybieramy jako naszą grupę docelową.

Inwestycja przy ulicy Nakielskiej 46 trafia w te parametry w każdym calu. Zlokalizowana jest w atrakcyjnej dzielnicy w okolicach Plantów nad Starym Kanałem Bydgoskim. To miejsce dla osób ceniących sobie bliskość natury, które chcą w pełni korzystać z uroków miasta. W najbliższej okolicy znajdują się szkoły, przedszkola, centra handlowe czy restauracje. Do centrum miasta dostaniemy się bez problemu dzięki dogodnej komunikacji miejskiej: licznym tramwajom i autobusom.

W ofercie znajdują się mieszkania w standardzie deweloperskim już od 30m2, a zróżnicowane metraże pozwalają na dobór lokalu w zależności od indywidualnych planów finansowych. Dla klientów, którzy cenią sobie panoramiczny widok z okna „Park nad Kanałem” zasługuje na szczególne wyróżnienie. Część balkonów i tarasów oraz jasnych, przeszklonych pomieszczeń jest skierowana na park bydgoski. Bogaty drzewostan i niesamowity widok. Stylowe mieszkania, zlokalizowane na ostatnich kondygnacjach sprawią, że każdego dnia lokatorzy napawać się będą „swoim prywatnym spokojem”.. w tej kwestii. Takie luksusowe nieruchomości oferują wszystko to, czego poszukują wymagający klienci.

Mieszkania w inwestycji „Park nad Kanałem” od samego początku były zaplanowane również z myślą o inwestorach kupujących nieruchomości pod wynajem. Spełniają główne kryteria wyboru, którymi kierują się najemcy. Jest to świetna lokalizacja, dobry dostęp do komunikacji miejskiej, wygodna wielkości metrażowa, windy, tzw. pokój hobby tylko dla mieszkańców, oraz nowoczesne budownictwo z dbałością o jakość wykonania. Oferta skierowana jest również dla osób ceniących sobie starannie wykończone wnętrza, a przede wszystkim komfort i swobodę.

Oferta dostępna na stronie inwestycji: https://nakielska46.com.pl/oferta/

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ban350
Ban350
4 lat temu

Artykuł się sponsorowany. Tytuł nie powinien brzmieć „Jak kupić …”, tylko „Od kogo kupić ….”

Mueszkanka
Mueszkanka
4 lat temu

Co za bzdura?! Nakielska atrakcyjna okolicą? Dobra komunikacja?! Niezły żartowniś to pisał, ubaw po pachy xD
Polecam opóźnienie w kursowaniu komunikacji miejskiej na wiecznie zakorkowanej nakielskiej to „tylko” 60 czy 70 min, polecam stronę irex trans na fb zamiast czytania tych głupot ???