Bydgoszcz
10C
Niebo częściowo zachmurzone
29% wilgotność
Wiatr: 10km/h WNW
H 11 • L 9
10C
Pt
9C
Sob
8C
Nd
9C
Pon
9C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczPorady i ciekawostkiJak kupić sprawdzone auto używane?
20.08.2020 | 09:06

Jak kupić sprawdzone auto używane?

Na zdjęciu: Obecnie w ofercie Autoryzowanego Salonu Audi Konarzewski możemy znaleźć kilkadziesiąt samochodów.

Fot. mat. nadesłany

Spokój, pewność i bezpieczeństwo – to trzy odczucia, o których marzy każdy nabywca samochodu używanego. Jak kupić auto, które spełni nasze wymagania, a jednocześnie nie doprowadzi do spustoszenia w naszym portfelu?

Przede wszystkim powinniśmy rozglądać się za renomowanym sprzedawcą. Autoryzowany Salon Audi Konarzewski oferuje samochody używane w ramach oferty Audi Select :plus. Proponowane pojazdy są weryfikowane pod kątem historii oraz pochodzenia. Każdy samochód jest kompleksowo sprawdzony oraz poddany szczegółowej ocenie technicznej. Kontrola obejmuje aż 117 punktów, a dokumentacja pojazdu oferowanego w programie zawiera historię serwisowania oraz zdarzeń blacharsko-lakierniczych.

Sprawdzone samochody

Obecnie w ofercie Autoryzowanego Salonu Audi Konarzewski możemy znaleźć kilkadziesiąt samochodów. Są to zarówno roczne auta klasy premium, jak i kilkuletnie pojazdy popularnych marek. Co ważne, programem objęte są wyłącznie samochody użytkowane wcześniej przez pracowników AUDI AG lub Volkswagen Group Poland, a także samochody po kontraktach leasingowych, które nabywane są przez autoryzowaną sieć oraz dealerskie, które wcześniej były wykorzystywane w salonach i serwisach jako demonstracyjne bądź zastępcze. Do programu kwalifikowane są tylko te, które nie mają więcej niż osiem lat.

Samochody w ofercie Audi Select :plus mogą być także objęte rozbudowanymi pakietami ubezpieczeń komunikacyjnych. Klient może skorzystać z licznych opcji dodatkowych, a ubezpieczenia zapewniają szeroki zakres assistance uwzględniający samochód zastępczy aż do siedmiu dni serwisowania oraz gwarantują wymianę uszkodzonych części na nowe, oryginalne w przypadku szkody. Obecnie w promocyjnej ofercie dla firm, korzystając z Audi Perfect Lease dla samochodów używanych można uzyskać ubezpieczenie komunikacyjne na pierwszy rok za 1 zł.

Co więcej, samochody w ofercie Audi Select :plus objęte są minimum roczną gwarancją. Dzięki temu klient nabywający auto w ramach programu może być spokojny, bo wszelkie naprawy są objęte ochroną gwarancyjną.

IMG_3205

Korzystne warunki

Samochody używane są dostępne we wspomnianej ofercie Audi Perfect Lease, która umożliwia zmianę samochodu nawet co dwa lata. Młody kierowca może więc korzystać z auta na tej samej zasadzie co używać telefonu w abonamencie, a osoba myśląca o zmianie lub drugim aucie nie musi odkładać tych planów na później. W ten sposób można też zdecydowanie łatwiej spełnić marzenia o aucie klasy premium. W trakcie użytkowania nie spłaca się bowiem całego auta, ale jedynie spodziewaną utratę jego wartości, co znacznie wpływa na wysokość miesięcznej opłaty.

Audi Perfect Lease dla samochodów używanych jest rozwiązaniem leasingowym dedykowanym dla przedsiębiorców prowadzących działalności gospodarcze. W salonach Audi samochody są gotowe do jazdy testowej, a doradca ds. sprzedaży przedstawia wszystkie informacje i dopasowuje miesięczną ratę do potrzeb klienta.

Na koniec umowy użytkownik pojazdu ma kilka możliwości zakończenia: zwrot samochodu i możliwość zmiany na nowszy model, spłatę pozostałej wartości pojazdu lub kontynuację płatności w ratach miesięcznych.


Aleksander Konarzewski
ul. Nowotoruńska 15, Bydgoszcz

Salon AUDI
pon-pt: 08.00 – 17.00
tel. 52 320 88 13
www.konarzewski.com.pl


Powiązane treści