Jak przejść najkrótszą drogą przez Śródmieście? Społeczny Rzecznik Pieszych zaprasza na spacer
Dodano: 20.08.2020 | 10:50Na zdjęciu: Spacer badawczy po Śródmieściu odbędzie się w najbliższą sobotę, 22 sierpnia.
Fot. BB
Stowarzyszenie Społeczny Rzecznik Pieszych zaprasza na pierwszy w tym roku spacer badawczy pod nazwą „Najkrótszą drogą przez Śródmieście?”.
Celem spaceru, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 22 sierpnia jest przybliżenie najciekawszych i równocześnie mniej znanych miejsc Śródmieścia. – Spróbujemy również przybliżyć miejskie skróty i zastanowimy się jak wąsko to jest za wąsko? – zapowiada Społeczny Rzecznik Pieszych.
Zbiórka chętnych do wzięcia udziału w spacerze badawczym odbędzie się o godzinie 12:00 przed Dworcem PKP Bydgoszcz Główna (przy wiacie z info-kioskiem). Wstęp na spacer jest wolny, lecz zapisy odbywają w formularzu [LINK]. Poniżej można zapoznać się z trasą sobotniej wędrówki.
Stowarzyszenie zapowiada już kolejne spacery badawcze, które będą poświęcone pieszym przy nowych inwestycjach i pieszym w rejonie ulicy Gdańskiej.
- Nowy plan ogólny a odbudowa Kanału Bydgoskiego. Wielu mieszkańców za, co na to ratusz? - 21 sierpnia 2026
- Kolejne utrudnienia w Bydgoszczy. Tym razem na skrzyżowaniu Gdańskiej i Kamiennej - 20 sierpnia 2026
- Nowy sprzęt dla serc pacjentów Szpitala Klinicznego Politechniki Bydgoskiej - 20 sierpnia 2026


















