Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Jarmarkowe Mikołajki. Jakie atrakcje czekają dziś na bydgoszczan?

Dodano: 06.12.2022 | 09:26

Na zdjęciu: 6 grudnia na jarmarku dodatkowe atrakcje!

Fot. Szymon Fiałkowski

Bydgoski Jarmark Świąteczny zaprasza wszystkich mieszkańców do wspólnego świętowania Mikołajek. We wtorek, 6 grudnia nie zabraknie atrakcji i konkursów. Podajemy szczegóły wydarzenia!

Na placu Teatralnym, ulicy Mostowej i Starym Rynku wśród gości jarmarku od godz. 17:00 będzie przechadzał się Święty Mikołaj. Na najmłodszych tego dnia czekać będą także animatorki Funimki, które zagwarantują dobrą zabawę i masę konkursów.

Oprócz zabawy dla dzieci organizatorzy mają propozycję dla trochę starszych uczestników. Jest to konkurs, w którym do wygrania będzie voucher na drobny upominek ufundowany przez tegorocznych wystawców. Zasady są proste. Organizatorzy czekają na pierwszych 300 uczestników, którzy pojawią się w godzinach od 16:00 do 20:00 i podzielą się swoim uczestnictwem na jarmarku poprzez serwis Facebook.

Wystarczy wrzucić post z opinią lub zdjęciem oraz polubić oficjalny profil wydarzenia. Następnie uczestnicy konkursu proszeni są do namiotu „Bydgoski Jarmark Świąteczny”, usytuowanego naprzeciwko sceny na Moście Staromiejskim, gdzie będą mogli odebrać voucher.

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments