Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Jarmarkowe Mikołajki. Jakie atrakcje czekają dziś na bydgoszczan?

Dodano: 06.12.2022 | 09:26

Na zdjęciu: 6 grudnia na jarmarku dodatkowe atrakcje!

Fot. Szymon Fiałkowski

Bydgoski Jarmark Świąteczny zaprasza wszystkich mieszkańców do wspólnego świętowania Mikołajek. We wtorek, 6 grudnia nie zabraknie atrakcji i konkursów. Podajemy szczegóły wydarzenia!

Na placu Teatralnym, ulicy Mostowej i Starym Rynku wśród gości jarmarku od godz. 17:00 będzie przechadzał się Święty Mikołaj. Na najmłodszych tego dnia czekać będą także animatorki Funimki, które zagwarantują dobrą zabawę i masę konkursów.

Oprócz zabawy dla dzieci organizatorzy mają propozycję dla trochę starszych uczestników. Jest to konkurs, w którym do wygrania będzie voucher na drobny upominek ufundowany przez tegorocznych wystawców. Zasady są proste. Organizatorzy czekają na pierwszych 300 uczestników, którzy pojawią się w godzinach od 16:00 do 20:00 i podzielą się swoim uczestnictwem na jarmarku poprzez serwis Facebook.

Wystarczy wrzucić post z opinią lub zdjęciem oraz polubić oficjalny profil wydarzenia. Następnie uczestnicy konkursu proszeni są do namiotu „Bydgoski Jarmark Świąteczny”, usytuowanego naprzeciwko sceny na Moście Staromiejskim, gdzie będą mogli odebrać voucher.

Jarmarkowe Mikołajki. Jakie atrakcje czekają dziś na bydgoszczan?
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments