Jechała ponad 100 km/h w mieście i rozmawiała przez telefon. Prawo jazdy już straciła
Dodano: 22.09.2016 | 08:34Na zdjęciu: Policja
Fot. Radosław Drożdżewski / wikipedia (wolna licencja)
Mieszkanka powiatu Świeckiego straciła prawo jazdy po tym, jak jechała ponad 100 km/h w terenie zabudowanym. Dodatkowo rozmawiała przez telefon.
W poniedziałek ok. godz. 7:00 na ul. Chełmińskiej w Świeciu 25-latka jechała w terenie zabudowanym 107 km/h i jednocześnie rozmawiała przez telefon komórkowy. Wszystko to na oczach policjantów, którzy szybko zatrzymali ją do kontroli.
Za korzystanie z telefonu komórkowego podczas jazdy policjanci ukarali ją mandatem karnym w wysokości 200zł i 5 punktami karnymi, zaś za przekroczenie dopuszczalnej prędkości- mandatem wysokości 400zł i 10 punktami karnymi. Ponadto kobieta straciła prawo jazdy na okres trzech miesięcy.
- Asta ma nowego trenera. Zagraniczny szkoleniowiec - 24 czerwca 2026
- Maciej Figas: Sukces Opery Nova to efekt pracy wielu ludzi - 23 czerwca 2026
- Wojciech Pawłowski to solid striker. Strzelił… 2 gole w bydgoskiej B klasie - 23 czerwca 2026

















