Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Jezioro łabędzie w Multikinie. Wygraj bilety! [KONKURS]

Dodano: 14.06.2022 | 13:26

Na zdjęciu: Jezioro łabędzie to klasyczna historia miłosna, która łączy w sobie widowisko, tajemnicę i namiętność.

Fot. nadesłane

Już 23 czerwca w bydgoskim Multikinie będzie można zobaczyć spektakularną inscenizację Jeziora łabędziego w wykonaniu artystów The Royal Ballet. Bilety na to wydarzenie są dostępne w kasach kin, na stronie www.multikino.pl oraz do wygrania w naszym konkursie. 

Jezioro łabędzie to klasyczna historia miłosna, która łączy w sobie widowisko, tajemnicę i namiętność. Baśń przedstawia walkę między dobrem a złem oraz próbę zwyciężenia wszystkiego przez miłość. Magia jezior, lasów i pałaców ożywa dzięki błyszczącej scenografii Johna Macfarlane’a i wysublimowanej kompozycji Czajkowskiego. Spektakularna produkcja Jeziora łabędziego autorstwa The Royal Ballet powraca na scenę Royal Opera House po tym, jak jej wznowienie w 2020 roku zostało zakłócone zamknięciem teatrów z powodu pandemii. Ten klasyk repertuaru jest świadectwem niesłabnącej miłości jego późniejszego choreografa, Liama Scarletta do klasyki i naturalnej muzykalności, którymi emanuje ta produkcja.

Jezioro łabędzie zobaczymy w czwartek, 23 czerwca o godz. 18.00 w bydgoskim Multikinie. Pełny repertuar wydarzeń kulturalnych emitowanych w Multikinie dostępny jest na stronie https://multikino.pl/wydarzenia


Dzięki współpracy Grupy Enjoy Media, wydawcy portalu MetropoliaBydgoska.PL z siecią Multikino mamy dla Was konkurs, w którym można wygrać podwójne wejściówki na opisywane wydarzenie. Aby tak się stało, należy wysłać maila o tytule „OPERA” na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl, w treści podając imię, nazwisko i odpowiedź na pytanie:  Za co lubisz balet i dlaczego?

Na wiadomości czekamy do poniedziałku, 20 czerwca, do godz. 20:00. Autorów najciekawszych zgłoszeń poinformujemy o wygranej w wiadomości zwrotnej przesyłanej następnego dnia.