Bydgoszcz
7C
Niebo głównie zachmurzone
74% wilgotność
Wiatr: 8km/h W
H 8 • L 6
9C
Nd
9C
Pon
10C
Wt
11C
Sr
12C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczMiastoJutro kolejna odsłona Bydgoskich Klasyków Nocą. Spodziewany jest udział 100 pojazdów
20.07.2021 | 09:58

Jutro kolejna odsłona Bydgoskich Klasyków Nocą. Spodziewany jest udział 100 pojazdów

Na zdjęciu: Na środowej odsłonie Bydgoskich Klasyków Nocą spodziewany jest udział 100 aut.

Fot. Sebastian Torzewski/archiwum

Stowarzyszenie Bydgoskie Klasyki zaprasza na kolejną imprezę z cyklu Bydgoskie Klasyki Nocą. Odbędzie się ona jutro (21 lipca), tradycyjnie na parkingu przy Hali Łuczniczka.

Czwarta impreza z cyklu Bydgoskie Klasyki Nocą miała odbyć się tydzień temu – 14 lipca – jednak z uwagi na możliwość opadów gradu została odwołana. Stowarzyszenie Bydgoskie Klasyki poinformowało jednak o nowym terminie wydarzenia, które odbędzie się w środę, 21 lipca o godzinie 19:00. Spotkanie miłośników klasycznej motoryzacji potrwa do godziny 21:00.

Impreza odbędzie się tradycyjnie na parkingu przy Hali Łuczniczka, a konkretnie – naprzeciwko Lodowiska Torbyd. Podobnie jak na poprzednich spotkaniach, na plac będą wpuszczane klasyki wyprodukowane przed 1989 rokiem lub których seria rozpoczęła się przed ’89. Pojazdy młodsze mogą wziąć udział w wydarzeniu za zgodą organizatorów. – Jak zawsze razem z nami będzie Foodtruck Restauracji „Naturalna” – przekazują Bydgoskie Klasyki.

Organizatorzy spodziewają się udziału ponad 100 pojazdów z całego regionu. Pojawią się samochody i motocykle: zarówno produkcji zachodniej, jak i rodem z bloku wschodniego. – Jest to nie lada gratka dla wszystkich miłośników motoryzacji – podkreśla stowarzyszenie. Więcej informacji o imprezie można znaleźć na profilu Facebook – Bydgoskie Klasyki Nocą.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści