Bydgoszcz
0C
Niebo częściowo zachmurzone
78% wilgotność
Wiatr: 6km/h W
H 0 • L -1
1C
Sob
0C
Nd
-2C
Pon
-2C
Wt
-1C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIJuż jest nowy numer czasopisma MetropoliaBydgoska.pl. Co w nim znajdziecie?
25.08.2017 | 09:28

Już jest nowy numer czasopisma MetropoliaBydgoska.pl. Co w nim znajdziecie?

Co znajdziecie w sierpniowym wydaniu?

Na zdjęciu: Ukazał się nowy numer miesięcznika MetropoliaBydgoska.pl.

Fot. red

W piątek, 25 sierpnia ukazał się nowy numer czasopisma MetropoliaBydgoska.pl. Co przygotowaliśmy dla Czytelników w sierpniowym wydaniu?

Chcę wprowadzić fantazję do klubu i miasta – Jakub Bednaruk przyznaje, że zaryzykował, budując kadrę Łuczniczki na nowy sezon. O poznawaniu nowych podopiecznych, wieczorze pod bydgoskim mostem, wyjeździe do Potulic i wychowywaniu syna opowiedział w wywiadzie udzielonym Sebastianowi Torzewskiemu.

Gdyby nie zamek… Bydgoszcz byłaby wsią! Potężna warownia wybudowana za czasów Kazimierza Wielkiego przypomniała o sobie zupełnie przez przypadek. Jej historię przybliża Stanisław Gazda.

Tydzień do zmiany systemu oświaty. Czy Bydgoszcz jest na to gotowa? Odpowiedzi na pytanie postawione w tytule szuka Justyna Wróblewska.

I gdybym się kiedyś urodzić miał znów… tylko we Lwowie?! – Reportaż Eryka Dominiczaka z miasta, które ogniskuje wiele problemów współczesnej Ukrainy. Miasta, gdzie jak nigdzie indziej krzyżują się dwie historie – polska oraz ukraińska. I wreszcie miasta, które – także z tych powodów – po prostu warto zobaczyć.

Dla miłośników sportowej rywalizacji Przewodnik po Roll&Run Metropolia Bydgoska.pl – jedynej imprezie w Polsce, gdzie uczestnicy mogą wziąć udział w dwuboju złożonym z biegu i jazdy na rolkach.

A to tylko część z artykułów zamieszczonych w najnowszych wydaniu. Czasopismo od piątkowego południa dostępne będzie w sklepach Sano, Delikatesy Trojańskie, Piekuś, Piotr i Paweł, Mila, Viando, BSS Społem, Twój Market, Rem Marco, Carrefour, a także w Banku Pocztowym, Porcie Lotniczym, Galerii Osielsko, Atosie i Jura Parku w Solcu Kujawskim.


Powiązane treści