Bydgoszcz
5C
Niebo głównie zachmurzone
81% wilgotność
Wiatr: 5km/h WNW
H 6 • L 3
4C
Nd
10C
Pon
10C
Wt
10C
Sr
7C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaJuż w tym miesiącu startuje akcja Metropolia za pół ceny. Trwają zapisy!
03.09.2020 | 14:39

Już w tym miesiącu startuje akcja Metropolia za pół ceny. Trwają zapisy!

Na zdjęciu: Akcja odbędzie się na terenie miast bądź gmin zrzeszonych w Stowarzyszeniu Metropolia Bydgoszcz.

Fot. mat. organizatora

Przed przedsiębiorcami pojawia się wyjątkowa szansa na dotarcie i pozyskanie nowych klientów – akcja Metropolia za pół ceny. Tegoroczna edycja odbędzie się od 28 września do 4 października, a udział w niej jest całkowicie bezpłatny! Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną. 

Każdy z Partnerów akcji w czasie trwania akcji proponuje wybrane przez siebie minimum 3 produkty lub usługi za połowę ceny. Nie trzeba wprowadzać obniżek przez cały tydzień, lecz muszą być to minimum 3 dni w przedziale od 28.09 do 4.10. 2020 r. W akcji co roku udział biorą instytucje oraz firmy z różnych branż. Promocje dotyczą m.in. restauracji, siłowni, kwiaciarni, centrów medycznych czy sal zabaw. Dostosowując akcję do obecnej sytuacji, każdy z Partnerów może również wprowadzić vouchery, które będzie sprzedawał w trakcie trwania akcji i umożliwiał zrealizowanie ich w późniejszym terminie.

W akcji wezmą udział firmy i instytucje funkcjonujące na terenie miast bądź gmin zrzeszonych w Stowarzyszeniu Metropolia Bydgoszcz: Białe Błota, Barcin, Bydgoszcz, Dąbrowa Chełmińska, Dobrcz, Kcynia, Koronowo, Łabiszyn, Mrocza, Nakło, Nowa Wieś Wielka, Osielsko, Pruszcz, Rojewo, Sicienko, Solec Kujawski, Szubin, Żnin.

Zachęcamy do zgłaszania się już teraz! Lista wszystkich partnerów i proponowanych przez nich usług jest na bieżąco publikowana na stronie www.zapolceny.metropoliabydgoszcz.pl oraz na Facebooku Metropolia za pół ceny. Zgłoszenia przyjmowane są mailowo: zapolceny@metropoliabydgoska.pl do 18 września włącznie. Wszelkie informacje o akcji można uzyskać również pod numerem telefonu 509 979 107.

Zapewniamy o możliwości rezygnacji bez konsekwencji z udziału w akcji, jeśli regulacje krajowe związane z epidemią SARS-CoV-2 całkowicie uniemożliwią prowadzenie działalności danego Partnera w terminie akcji. Pamiętajmy jednak, że w ramach trwania akcji można proponować też zakupy online czy opcje na wynos, lub dostawy.

Organizatorami akcji Metropolia za pół ceny są Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz oraz Miasto Bydgoszcz. Edycję 2020 koordynuje Grupa Enjoy Media sp.j. (wydawca MetropoliaBydgoska.PL).

Nie czekaj, już teraz zgłoś się i działaj razem z nami!

plakat Metropolia za pół ceny 2020

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści