Bydgoszcz
12C
Niebo głównie zachmurzone
76% wilgotność
Wiatr: 5km/h SW
H 13 • L 12
13C
Pt
11C
Sob
12C
Nd
12C
Pon
10C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesJuż wkrótce Metropolia za pół ceny. To ostatnie dni zgłoszeń!
17.09.2021 | 13:27

Już wkrótce Metropolia za pół ceny. To ostatnie dni zgłoszeń!

Na zdjęciu: Akcja Metropolia za pół ceny odbędzie się w dniach 27 września - 3 października.

Fot. MAT. PRASOWE

Akcja Metropolia za pół ceny już niedługo – tydzień zniżek zaplanowano między 27 września a 3 października 2021 r. Obecnie trwają ostatnie dni przyjmowania zgłoszeń od firm i instytucji.

Metropolia za pół ceny to kontynuacja akcji Bydgoszcz za pół ceny. Po raz piąty akcja odbędzie się na terenie gmin wchodzących w skład Stowarzyszenia Metropolia Bydgoszcz i działające właśnie tam firmy i instytucje mogą dołączyć do akcji. Są to gminy: Białe Błota, Barcin, Bydgoszcz, Dąbrowa Chełmińska, Dobrcz, Kcynia, Koronowo, Łabiszyn, Mrocza, Nakło nad Notecią, Nowa Wieś Wielka, Osielsko, Pruszcz, Rojewo, Sadki, Sicienko, Solec Kujawski, Szubin oraz Żnin.

– Mieszkańcy regionu korzystają z dużej liczby ofert w Bydgoszczy. W pierwszych dwóch edycjach był jeszcze mały problem z zaangażowaniem firm z regionu, bo tam konkurencja jest mniejsza, ale z roku na rok widzimy, że również tam chętnych jest coraz więcej – mówi Łukasz Krupa, dyrektor biura promocji miasta, podkreślając, że każdy z mieszkańców metropolii może w dowolnej gminie korzystać ze zniżek, więc jest to dobra okazja, aby wybrać się na wycieczkę poza miasto.

Każdy z partnerów akcji zaproponuje w czasie wydarzenia swoje produkty bądź usługi przecenione o 50 procent. W ofercie powinny znaleźć się co najmniej trzy produkty lub usługi. Przedsiębiorcy sami określają, co i kiedy przeceniają. Mniejsza liczba produktów lub usług jest dozwolona w przypadku firm nieposiadających możliwości obniżenia cen tylu produktów lub usług. Warunkiem koniecznym są jednak minimum trzy dni, w których będą oferować zniżki.

– Zapraszamy mieszkańców do korzystania z ulg i promocji, a przedsiębiorców, aby zgłaszali się do akcji. Jest to okazja, aby pokazać swoją ofertę i zdobyć nowych klientów, do których wcześniej nie było okazji dotrzeć – mówi Łukasz Krupa.

Dokładne zestawienie partnerów i ich propozycji można zobaczyć na stronie www.zapolceny.metropoliabydgoszcz.pl Głównym celem wydarzenia jest promocja firm w Bydgoszczy i okolicach. W ramach akcji można proponować zakupy stacjonarne, online, z dostawą, a nawet vouchery z odroczonym terminem wykorzystania.

Wszystkich partnerów akcji promujemy między innymi na naszej stronie internetowej oraz na profilu akcji oraz wydarzeniu na Facebooku. O Metropolii za pół ceny przeczytacie też w najbliższym wydaniu naszego czasopisma, które ukaże się 23 września, a więc tuż przed rozpoczęciem wydarzenia– mówi Justyna Wróblewska z koordynującej akcję z Grupy Enjoy Media.

Udział w akcji jest dla przedsiębiorców bezpłatny. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 września poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.zapolceny.metropoliabydgoska.pl/zglos-sie/ oraz przesłanie go na adres mailowy: zapolceny@metropoliabydgoska.pl

Organizatorem akcji jest Miasto Bydgoszcz oraz Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz, zaś koordynacją zajmuje się agencja Grupa Enjoy Media – wydawca portalu MetropoliaBydgoska.PL.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści