Bydgoszcz
15C
Mgła
100% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 16 • L 14
18C
Sr
20C
Czw
23C
Pt
23C
Sob
24C
Nd
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaKabaret Neo-Nówka zaprezentuje swój nowy program. Już w tę niedzielę
Neo_Nowka_oficjalny plakat
12.04.2019 | 08:53

Kabaret Neo-Nówka zaprezentuje swój nowy program. Już w tę niedzielę

Na zdjęciu: Fragment plakatu promującego wydarzenie

Fot. materiały organizatora

„Żywot Mariana” – to najnowsze dzieło Kabaretu Neo-Nówka. Zobaczyć je będzie można już w tę niedzielę w bydgoskiej Hali Łuczniczka. 

Po sukcesie programu „Kazik Sam w domu” Neo-Nówka kontynuuje podróż w głąb duszy Polaka. „Żywot Mariana” to kabaretowy spektakl pokazujący losy statystycznego Mariana od narodzin, aż po jego kres. Jeżeli zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie, natomiast jeżeli nie zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie.

Zabawny, śmieszny, rozluźniający ale i zmuszający do przemyśleń. Taki jest „Żywot Mariana”. Program wzbogacony jest autorskimi piosenkami i oprawą muzyczną w wykonaniu Zespołu „Żarówki”. Do tego światło, dźwięk i tysiące zadowolonych widzów. Musisz to zobaczyć. Polecamy z ręką na sercu.

Początek spektaklu zaplanowano na godzinę 19:00. Bilety (w cenie 55 zł, 65 zł, 75 zł oraz 120 zł) można kupić w Biurze Aria-Art przy ul. Piotr Skargi 13 oraz za pośrednictwem strony internetowej www.adria-art.pl. Rezerwacja telefoniczna dostępna jest pod numerem telefonu: 605 555 676.

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści