Kajak wywrócił się na jeziorze. Trwa akcja poszukiwawcza
Dodano: 16.12.2023 | 17:25Na zdjęciu: Na miejscu zdarzenia trwa akcja strażaków.
Fot. Archiwum
Trwa akcja strażaków po tym, jak dzisiaj (16 grudnia) po południu wywrócił się kajak na jeziorze Wolickim koło Żnina. Jak informują, poszukiwana jest jedna osoba.
Do zdarzenia doszło dzisiaj po południu, a dyżurny ze stanowiska kierowania Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu informował, że miało ono miejsce po godzinie czternastej.
Na jeziorze Wolickim w miejscowości Knieja k. Żnina wywrócił się kajak, a do wody wpadła jedna osoba, która jest poszukiwana. Do akcji poszukiwawczej zadysponowano m.in. nurków z jednostek w Bydgoszczy i Toruniu, z tej jednostki także udała się grupa sonarowa.
W akcji zaangażowanych w sumie jest pięć zastępów straży pożarnej.
- Rekordzista Chyliński i kontuzja Nowakowskiego. Enea ABRAMCZYK Astoria po ćwierćfinale I ligi - 19 kwietnia 2025
- Siatkarki Pałacu szóstą drużyną Tauron Ligi. Porażka na koniec sezonu w Radomiu - 17 kwietnia 2025
- Maksymilian Pawełczak wygrał kwalifikacje Brązowego Kasku w Bydgoszczy [ZDJĘCIA] - 16 kwietnia 2025