Kanonada na Sielskiej. Budowlany KS pokonał w sparingu ligowego rywala z Chełmna [ZDJĘCIA]

Dodano: 11.07.2020 | 23:49

Na zdjęciu: Piłkarze Budowlanego KS pokonali w sparingu Chełminiankę Chełmno.

Efektowną wygraną w jednym z ostatnich sparingów przed sezonem zaliczyli piłkarze Budowlanego KS. Zespół z Bydgoszczy w pojedynku kontrolnym pokonał przeciwnika z IV ligi z Chełmna.

Trener Zbigniew Sieradzki testował podczas meczu trzech zawodników. Niebawem klub ma ogłosić nazwiska pozyskanych graczy, jak i tych, których w barwach Budowlanego KS już nie zobaczymy.

W sobotnim sparingu z Chełminianką, jeden z testowanych zawodników wpisał się na listę strzelców. W pierwszej połowie, gola dla BKS-u strzelił Jakub Makowski, ale worek z bramkami rozwiązał się w drugiej części gry. Bramkarza rywali – oprócz wspomnianego zawodnika testowanego – pokonali także Piotr Siekirka, Patryk Błażejewicz, Gracjan Żeglarski i Jan Chachuła. Jakby tego było mało, z dobrej strony pokazał się także bramkarz bydgoskiej drużyny Andrzej Sarna, który obronił rzut karny.

Przed BKS-em dwa kolejne sparingi: w środę z Chemikiem Moderatorem (18:00) i w przyszły weekend ze Sportisem Łochowo.

PIŁKA NOŻNA – SPARING – 11.07.2020 R.
BUDOWLANY KS BYDGOSZCZ – CHEŁMINIANKA CHEŁMNO 6:1 (1:0)
Bramki: Makowski, Siekirka, Błażejewicz, Żeglarski, Chachuła, zawodnik testowany III.

BUDOWLANY KS: I połowa: Kmiecik – Pobutkiewicz, testowany I, Dusza, Papaj – M. Sieradzki, R. Kostkowski, Chachuła – Siekirka, Makowski, testowany II; II połowa: Sarna – Dudek, Wiśniewski, Rydzyński, Dąbek – M. Kostkowski, R. Kostkowski (Chachuła), Błażejewicz – Siekirka (Nalazek), testowany III, Żeglarski.