Metropolia BydgoskaBydgoszczFotorelacjeKanonada strzelecka na Glinkach! Chemik z przytupem zakończył 2019 rok na własnym boisku [ZDJĘCIA]
Chemik Moderator Bydgoszcz
17.11.2019 | 11:10

Zdjęcia: Szymon Fiałkowski

Piłkarze Chemika Moderatora Bydgoszcz mocnym uderzeniem zakończyli 2019 rok na własnym stadionie. W sobotnim meczu 16 kolejki IV ligi, zespół Piotra Gruszki rozbił Noteciankę Pakość.

Zespół Chemika wygrał 4:0, strzelając trzy gole w pierwszej części spotkania. Piłkę do siatki skierowali wówczas Adam Kacprzak, Maksim Adamenko i Raul Chojnacki. Po przerwie, wynik ustalił Maciej Kot. Dodajmy, że ostatnie dwadzieścia minut spotkania, drużyna z Pakości grała w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Jordana Bednarka.

Zobaczcie zdjęcia z meczu na stadionie na Glinkach!

IV LIGA – RUNDA JESIENNA, SEZON 2019/2020 – 16 KOLEJKA – 16.11.2019 R.
CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ – NOTECIANKA PAKOŚĆ 4:0 (3:0)
Bramki: Adam Kacprzak 4′, Maksim Adamenko 13′, Raul Chojnacki 37′ Maciej Kot 69′

CHEMIK MODERATOR: Laskowski – Kacprzak, Czyżewski, Adamenko, Chojnacki – Kawałek (74′ Pieczyński), Rysiewski, Maziarz, Kot (79′ Serafin), Marzec (60′ Włosiński) – Michalski (79′ Adamski).

NOTECIANKA: Walczak – P. Swojnóg (78′ Choromański), Bednarek, Strzesak, Ł. Kempski – Kala (90+1′ M. Swojnóg), Kowalski (60′ Stefański), Szot, Słowiński (23′ K. Makowiecki), Mozgawa – N. Rościszewski.

Sędziował: Rafał Podlewski (Żnin).
Żółte kartki: Szot, Kala (Notecianka).
Czerwona kartka: Bednarek (Notecianka/68′ – faul).