Kanonada w meczu Polonii. Bydgoszczanie pożegnali się z pucharem

Dodano: 05.10.2017 | 19:02

Na zdjęciu: Piłkarze Polonii odpadli z pucharowej rywalizacji.

Polonia Bydgoszcz odpadła z Okręgowego Pucharu Polski. Piłkarze ze Sportowej przegrali w Łabiszynie 4:5.

Trener Włodzimierz Korecki dał szansę w środowym meczu kilku juniorom, ale mecz rozpoczął się dla niego pomyślnie. W 12. minucie Łukasz Chruścicki wyprowadził bydgoszczan na prowadzenie. W 22. minucie Wojciech Lewandowski wyrównał, a następnie Mateusz Gryglewicz strzelił na 2:1 dla Noteci. Przed przerwą jednak Piotr Woźniak był autorem gola samobójczego i piłkarze zeszli do szatni z remisem 2:2.

Po przerwie kibice nie musieli długo czekać na gole – w 54. minucie ponownie trafił Lewandowski, a odpowiednio 120 i 300 sekund później Jakub Kościecha i Mateusz Roczyński zdobywali bramki dla Polonii. Ostatnie dwa słowa należały jednak do gospodarzy, którzy dzięki bramkom Marcina Bizonia i Mateusza Gryglewicza wygrali 5:4.

Jedyną bydgoską drużyną w 1/8 finału rozgrywek będzie Chemik.

IV runda Okręgowego Pucharu Polski
Noteć Łabiszyn – Polonia Bydgoszcz 5:4
bramki: Wojciech Lewandowski 22′, 54′, Mateusz Gryglewicz 32′, 68′, Marcin Bizoń 66′ – Łukasz Chruścicki 12′, Piotr Woźniak 45′ (s), Jakub Kościecha 56′, Mateusz Roczyński 59′.