[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

W Bydgoszczy wydano już 50 tysięcy Kart Dużej Rodziny [ZDJĘCIA]

Dodano: 10.09.2022 | 09:47

Na zdjęciu: W piątek, 9 września prezydent Rafał Bruski przekazał 50-tysięczną kartę Dużej Rodziny Pani Kirze Bohuslavej, która od trzech lat mieszka w Bydgoszczy.

Fot. Szymon Fiałkowski

Od 2013 roku w Bydgoszczy funkcjonuje Program Bydgoska Rodzina 3+, który zapewnia opiekunom minimum trojga dzieci dostęp do atrakcyjnych zniżek. W piątek, 9 września prezydent Rafał Bruski przekazał 50-tysięczną kartę Pani Kirze Bohuslavej, mamie czwórki dzieci.

Program Bydgoska Rodzina 3 + zapewnia opiekunom minimum trojga dzieci dostęp do atrakcyjnych zniżek w obszarze handlu, usług czy gastronomii. Kluczowi dla całego przedsięwzięcia są przedsiębiorcy, którzy zaangażowali się w tej projektu. Jednym z partnerów programu jest kawiarenka obywatelska „Miód i Tymianek”, która zlokalizowana jest przy ul. Gdańskiej 5. W sumie specjalną ofertę przygotowało blisko 180 partnerów. Duże rodziny otrzymują także znaczące zniżki i zwolnienia z opłat za przejazdy komunikacją miejską czy korzystanie z miejskich basenów i obiektów sportowych.

W piątek, 9 września prezydent Rafał Bruski przekazał 50-tysięczną kartę Dużej Rodziny Pani Kirze Bohuslavej, która od trzech lat mieszka w Bydgoszczy. W spotkaniu uczestniczyły także dzieci pani Kiry: 14-letnia Anna, 7-letnia Milana, 6-letni Maksym i 2-letni Jakub.

Program Bydgoska Rodzina 3+ to nasza wizytówka, która ma wspierać i promować rodziny wielodzietne. Dziś przekazujemy 50-tysięczną kartę dużej rodziny. Cieszę się, że program realnie wpływa na jakość życia bydgoskich rodzin – mówił prezydent Rafał Bruski.

Dzień z rodziną w BCOPW

Podczas piątkowego wręczenia przypomniano również, że po dwóch latach przerwy wraca jedno z najważniejszych wydarzeń dla rodzin – „Dzień z rodziną”. Odbędzie się on dziś (10 września) w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu. Wstęp na wszystkie atrakcje bezpłatny, na część zajęć obowiązują zapisy.W planie m.in. czytanie przez bydgoskiego rapera Bisza dzieciom, śpiewanie spontaniczne z WymyWammy oraz warsztaty z konstruowania zdrowych lunchboxów z bistro „Miód i Tymianek”. Partnerzy programu „Bydgoska Rodzina 3+” będą mieli możliwość bezpłatnej prezentacji swojej działalności oraz oferty dedykowanej dużej rodzinie.

SPRAWDŹ TAKŻE: Pożar w Fordonie. Spłonął samochód [ZDJĘCIA]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments