[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Nowy kebab w Bydgoszczy. Założycielami są Kurdowie mieszkający w Polsce

Dodano: 08.11.2022 | 10:29

Na zdjęciu: Nowa restauracja Kebab King została otwarta przy ul. Gdańskiej w Bydgoszczy.

Fot. Szymon Fiałkowski

W centrum Bydgoszczy otwarty został nowy lokal gastronomiczny. Kebab King działa od niespełna tygodnia.

Restauracja, która funkcjonuje pod hasłem „Król Kebabów” ma ponad 70 punktów w całej Polsce, najwięcej w Warszawie. Sieć działa od 2010 roku, a jej założycielami są Kurdowie mieszkający od wielu lat w naszym kraju.

– Posiadamy hurtownię mięsa, piekarnię oraz produkcję składników orientalnych. Sami wytwarzamy m.in kebab, baklawę, lahmacun, lawasz, placki warzywne, czyli wszystko co możecie znaleźć w naszych restauracjach – czytamy na stronie internetowej restauracji.

Kebab King w Bydgoszczy

W środę, 2 listopada otwarty został lokal w Bydgoszczy przy ul. Gdańskiej 19 – wcześniej mieścił się tu sklep monopolowy. Restauracja jest czynna od niedzieli do czwartku w godzinach 10:00 – 1:00 oraz w piątki i soboty od 10:00 do 3:00.

Z okazji rozpoczęcia działalności przez pierwszy tydzień (do 8.11) na klientów czeka rabat 30% na miejscu na całe menu oprócz napojów i zestawów. Za to przez cały listopad sieć oferuje 15% zniżki na zamówienia telefoniczne w poniedziałki.

To drugi kebab, który w ostatnim czasie został otwarty w Bydgoszczy. W październiku przy ul. Śniadeckich funkcjonowanie rozpoczął Century Kebab & Grill Bydgoszcz.

Nowy kebab w Bydgoszczy. Założycielami są Kurdowie mieszkający w Polsce
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Janusz
Janusz
22 dni temu

Super, kto pozwolił im na taką ekspansję? Polak chcąc założyć firmę ma pod górkę