Bydgoszcz
-3C
Mgła
100% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H -3 • L -3
6C
Sr
6C
Czw
2C
Pt
5C
Sob
7C
Nd
ZDMiKP: Kolizja na skrzyżowaniu Fordońska-Gajowa. Ruch tramwajowy w kierunku Fordonu został wstrzymany.
Metropolia BydgoskaMETROPOLIA LITEMiejsca i lokaleKFC w Fordonie. Znamy datę otwarcia!
KFC-FORDON-BB-001
13.12.2017 | 13:10

KFC w Fordonie. Znamy datę otwarcia!

Oficjalne otwarcie nowego lokalu znanej sieci fast-food nastąpi w tym tygodniu.

Na zdjęciu: Tak prezentował się lokal przy ul. Fordońskiej na początku grudnia.

Fot. BB

KFC otwiera nowy lokal w Bydgoszczy. Powstał on w Fordonie, przy drodze wylotowej na Toruń.

Punkt amerykańskiej sieci znanej z przyrządzania kurczaków powstawał od kilku miesięcy w ramach parku handlowego, ulokowanego przy ulicy Fordońskiej 410. Firma AM-Rest, prowadząca lokale KFC, od kilku tygodni poszukiwała osób do pracy w nowym miejscu.

Dziś KFC oficjalnie poinformowało, że szósty punkt w Bydgoszczy zostanie otwarty w piątek, 15 grudnia o godzinie 12:00. Restauracja przy ulicy Fordońskiej będzie oferować pełen pakiet nowych i dobrze znanych już fanom KFC rozwiązań, m.in. Drive Thru czy menu śniadaniowe. Łączna powierzchnia lokalu wynosi 270 mkw. – ponadto latem klienci będą mieli możliwość korzystania z ogródka. Będzie on wyposażony w otwartą kuchnię- pozwoli to na obserwowanie, jak przyrządzane są produkty firmy. Od nowego roku w Fordonie będzie też dostępna usługa dostawy.

Otwarciu restauracji towarzyszyć będą atrakcyjne promocje, takie jak kubełki 15 Hot Wings za złotówkę dla pierwszych 100 osób czy kupony rabatowe na popularne pozycje z menu KFC, m.in. kanapki Zinger. Goście zostaną zaproszeni również na kawałek powitalnego tortu, a dzieci otrzymają kolorowe balony.

Fordońskie KFC będzie otwarte codziennie w godzinach od 8:00 do 24:00.


Powiązane treści