Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Kierowca potrącił rowerzystę podczas wyprzedzania. Poszkodowany mężczyzna nie żyje

Dodano: 10.12.2019 | 09:09

Na zdjęciu: Policjanci wykonywali na miejscu czynności pod nadzorem prokuratora i biegłego z dziedziny ruchu drogowego.

Fot. archiwum

Tragicznie zakończył się poniedziałkowy wypadek drogowy w Szpetalu Górnym, w którym został potrącony rowerzysta. Poszkodowany mężczyzna zmarł.

W poniedziałek (09.12.2019) ok. godz. 15:40 w miejscowości Szpetal Górny (pow. włocławski) doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący volkswagenem 41-latek z Włocławka w trakcie  wyprzedzania, na prostym odcinku drogi uderzył w mężczyznę jadącego rowerem w tym samym kierunku. Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł.

Kierującego volkswagenem poddano badaniu na zawartość alkoholu i środków odurzających. 41-latek był trzeźwy i nie był pod wpływem narkotyków. Został zatrzymany do wyjaśnienia. Mundurowi zatrzymali mu także prawo jazdy i dowód rejestracyjny od pojazdu.

Policjanci wykonywali na miejscu czynności pod nadzorem prokuratora i biegłego z dziedziny ruchu drogowego. Funkcjonariusze ustalają tożsamość ofiary. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni okoliczności tego zdarzenia – mówi st. sierż. Anita Szefler-Ciupińska z włocławskiej komendy.

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments