Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Kierująca citroenem uciekała przed policją. Podczas pościgu zderzyła się z radiowozem

Dodano: 20.12.2022 | 21:30

Na zdjęciu:

Fot. KWP Bydgoszcz / zdjęcie ilustracyjne

Kierująca citroenem nie zatrzymała się do policyjnej kontroli, a następnie uciekała przed patrolem. Została zatrzymana, a jak się okazuje, to nie będzie jedyny czyn, za który odpowie.

Policyjny pościg za kierującą citroenem miał miejsce w minioną sobotę (17 grudnia) wieczorem w Brodnicy. Najpierw, około 20:20 policjanci otrzymali informację o kobiecie, która kierowała autem i mogła być pod wpływem środków odurzających. Zadysponowany na miejsce patrol podjął próbę zatrzymania auta.

Kierująca jednak nie zatrzymała się do kontroli policyjnej i zamiast tego zaczęła uciekać. – Popełniła przy tym szereg wykroczeń w ruchu drogowym – mówią policjanci z komendy w Brodnicy. To nie koniec, bo w trakcie ucieczki, kobieta za kierownicą citroena doprowadziła do kolizji zarówno z policyjnym radiowozem, jak i innym pojazdem. 30-latkę ostatecznie zatrzymano, a od kobiety – jak przekazują funkcjonariusze – pobrano krew do szczegółowych badań.

Tymczasem równolegle swoje działania przeprowadzili policjanci z pionu kryminalnego, którzy dokonali przeszukania mieszkania zatrzymanej kobiety. Jak słyszymy w brodnickiej komendzie, w tym pomieszczeniu ujawnili oni środki narkotyczne. Kobieta niebawem ma usłyszeć zarzuty w związku z ucieczką i posiadaniem narkotyków, a za popełnione przestępstwa grozi jej do pięciu lat pozbawienia wolności.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments