Bydgoszcz
-1C
Słonecznie
80% wilgotność
Wiatr: 3km/h N
H -1 • L -2
4C
Sob
2C
Nd
2C
Pon
1C
Wt
1C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONNa sygnaleKilkadziesiąt mandatów za przekroczenie prędkości. Na drodze, gdzie kilka dni temu doszło do groźnego wypadku
14.03.2019 | 18:40

Kilkadziesiąt mandatów za przekroczenie prędkości. Na drodze, gdzie kilka dni temu doszło do groźnego wypadku

Działania policjanci przeprowadzili w środę, 13 marca.

Na zdjęciu: W ciągu kilku godzin policjanci przeprowadzili ponad 170 kontroli i ujawnili niemal 70 przypadków przekroczenia prędkości.

Fot. KMP Włocławek

Funkcjonariusze „drogówki” z trzech powiatów w regionie przeprowadzili w środę działania prewencyjne na drodze krajowej nr 62, gdzie kilka dni temu doszło do wywrócenia się cysterny z paliwem. Sprawdzali przede wszystkim prędkość poruszających się aut. Efekt – aż kilkadziesiąt mandatów.

Wspólne kontrole policjantów z Włocławka, Inowrocławia oraz Radziejowa miały na celu poprawę bezpieczeństwa na jednej z najczęściej uczęszczanych dróg w województwie. Mundurowi wykorzystali do nich nieoznakowane radiowozy z wideorejestratorami, prowadzili również kaskadowy pomiar prędkości.

W ciągu zaledwie kilku godzin udało im się przeprowadzić 174 kontrole samochodów jadących na DK 62. Inny rezultat okazał się natomiast bardzo niepokojący – w dwóch na pięć przypadków kierowcy poruszali się z nadmierną prędkością. – Nałożyliśmy na nich mandaty – informuje sierż. Tomasz Tomaszewski z Komendy Miejskiej Policji we Włocławku.

Policjanci zapowiadają, że podobne akcje na terenie regionu będą kontynuowane.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści