Kilkudziesięciu strażaków walczy z pożarem kamienicy w regionie. Jedna osoba nie żyje
Dodano: 17.02.2021 | 23:37Na zdjęciu: Na miejsce wysłano 15 zastępów straży pożarnej.
Fot. Leszek Grabowski/archiwum
Jedna osoba nie żyje, a trzy zostały ranne z powodu pożaru, do którego doszło w środowy wieczór w Grudziądzu. Z ogniem walczy kilkudziesięciu strażaków.
Do pożaru doszło po godz. 20:30 na parterze trzykondygnacyjnej kamienicy przy ul. Wybickiego w Grudziądzu. Na miejsce wysłano 15 zastępów straży pożarnej. Ewakuowano cztery osoby. Życia jednej z nich nie udało się niestety uratować.
– Doszło do zawalenia się drewnianej klatki schodowej, na której był strażak. Doznał lekkich obrażeń nogi – informowali strażacy przed godz. 22. Źródło pożaru nie był jeszcze wtedy zlokalizowane.
- Dramat Olimpii Grudziądz. Znamy kolejnych rywali Zawiszy w 2 lidze - 2 czerwca 2026
- Potrącenie w Bydgoszczy. 15-latek trafił do szpitala! - 2 czerwca 2026
- PILNE: Jest decyzja ws. licencji dla Zawiszy - 2 czerwca 2026






![Popołudniowa tragedia na drodze. Kierowca osobówki zginął w wypadku [ZDJĘCIA] 6-03-2026_śmiertelny wypadek w m. Szarnoś](https://metropoliabydgoska.pl/wp-content/uploads/2026/03/6-03-2026_smiertelny-wypadek-Szarnos_KM-PSP-Grudziadz-150x150.jpg)
