Bydgoszcz
8C
Niebo głównie zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 3km/h N
H 9 • L 7
15C
Nd
15C
Pon
4C
Wt
8C
Sr
7C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaKlub Komediowy da spektakl w Bydgoszczy!
20.07.2018 | 16:08

Klub Komediowy da spektakl w Bydgoszczy!

Na zdjęciu: Warszawski Klub Komediowy z Placu Zbawiciela na jeden dzień przeniesie się do "Mózgu"...

Fot. Marta Ankiersztejn

W czwartek, 26 lipca w Klubie „Mózg” o godz. 19.00, rozpocznie się spektakl improwizowany w wykonaniu artystów z warszawskiego Klubu Komediowego, zainspirowany letnim numerem kwartalnika „Przekrój”.

Redakcja „Przekroju” przedstawi swoje ulubione fragmenty i ilustracje z najnowszego numeru pisma i podzieli się anegdotami z życia kwartalnika. Będzie to materiał wyjściowy do scen, które zagrają improwizatorzy z Klubu Komediowego. Powstaną one na żywo, na oczach publiczności, bez ustalonego wcześniej scenariusza!

W spektaklu zagrają improwizatorzy związani z projektem Wycieczki osobiste. Wycieczki osobiste to cykl spektakli improwizowanych, mających charakter scenicznych spotkań twórców wyrażających się za pomocą różnych form i narzędzi artystycznych.

Wstęp wolny!

Klub Komediowy działa przy Placu Zbawiciela w Warszawie od 2014 roku. To pierwszy i jedynym klubem komediowym w Polsce. Klub to scena, bar i kawiarnia. Codziennie można przyjść na spektakle, które są różnymi formami komedii na żywo. Klub Komediowy prezentuje formaty i spektakle, które są jego oryginalnymi produkcjami: Musical improwizowany, Wycieczki osobiste, Wieczór krótkich gier, Muzyczny wieczór krótkich gier, Speed dating improwizowany, Dubbingi niszczą i inne. Pokazuje to, co najciekawsze w niezależnej komedii. Robi nowe rzeczy, eksperymentuje, wypracowuje formaty i czerpie to, co najlepsze z przeszłości polskiej komedii.

 


Podobne wpisy

Powiązane treści