Bydgoszcz
-3C
Mgła
100% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H -3 • L -3
6C
Sr
6C
Czw
2C
Pt
5C
Sob
7C
Nd
ZDMiKP: Kolizja na skrzyżowaniu Fordońska-Gajowa. Ruch tramwajowy w kierunku Fordonu został wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kultura„Kobieta w Galerii Radości” – jubileuszowe spotkanie [ZDJĘCIA]
0492_GP_warszatay_final_03_2018
06.04.2018 | 09:47

„Kobieta w Galerii Radości” – jubileuszowe spotkanie [ZDJĘCIA]

Tematem marcowego spotkania były wiosenne porządki - nie tylko w szafie, ale i w głowie!

Na zdjęciu: Panie otrzymały porady, jak zmienić swoje życie na lepsze.

Fot. mat. prasowe

24 marca, po raz trzeci w tym roku, w Kinie Helios w Galerii Pomorskiej odbyły się bezpłatne warsztaty dla kobiet. Tym razem tematem przewodnim były wiosenne porządki w szafie oraz w głowie. 

Spotkanie „Kobieta w Galerii Radości” poprowadziły stylistki Galerii Pomorskiej – Anna Oborska, Monika Jamrych oraz Aleksandra Tabaczyńska. Współprowadzącą warsztaty była Karolina Gruszecka – instruktorka fitness, dietetyk, trener personalny. Udział w evencie był bezpłatny, a zaproszonych zostało 120 pań, które wyłonione zostały na podstawie zgłoszeń konkursowych. Każda z nich otrzymała pakiet upominków od Galerii Pomorskiej.

Dodatkowo pierwszy raz akcji towarzyszyło działanie charytatywne – każda z pań w ramach „wietrzenia szafy” mogła przynieść niepotrzebną część garderoby, w zamian za co otrzymała 20 Galerów (równowartość 20 złotych) do wykorzystania w sklepach Galerii Pomorskiej. Cała odzież została przekazana do HOSTELU – placówki Bydgoskiego Zespółu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych, która oferuje pomoc kobietom uciekającym przed przemocą oraz osobom znajdującym się w sytuacji kryzysowej.

Nadejście ciepłych, wiosennych dni to doskonały moment, aby zrobić małe „przemeblowanie” naszej garderoby i zastanowić się co tak naprawdę jest nam potrzebne – mówi Anna Oborska, stylistka prowadząca warsztaty w Galerii Pomorskiej. – Zmiana pory roku jest zawsze sporym wyzwaniem, jeśli chodzi o naszą garderobę – dodaje Monika Jamrych.

Wiosną należy też przyjrzeć się swoim niezdrowym nawykom i zmieniać je, by dodać sobie energii w tym okresie. O tym opowiadała Karolina Gruszecka, która podsuwała również pomysły na małe zmiany, które przynoszą widoczne efekty i więcej chęci do działania.


Powiązane treści