Bydgoszcz
27C
Słonecznie
34% wilgotność
Wiatr: 4km/h SW
H 28 • L 26
24C
Sob
23C
Nd
24C
Pon
25C
Wt
27C
Sr
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCI„Kobieta w Galerii Radości”. Jubileuszowe warsztaty w Galerii Pomorskiej
Kobieta_w_Galerii_262x298_5mm - fragment
22.11.2018 | 08:10

„Kobieta w Galerii Radości”. Jubileuszowe warsztaty w Galerii Pomorskiej

Na zdjęciu:

Fot.

Już w najbliższą sobotę, 24 listopada – Galeria Pomorska zaprasza Panie na wyjątkowe spotkanie „Kobieta w Galerii Radości”.

Podczas sobotniego spotkania Panie odkryją nie tylko jesienno-zimowe trendy, ale również będą miały okazję uczestniczyć w wykładzie Bożeny Ciechanowskiej. – Podobno „kobieta zmienną jest” i podobno lubimy metamorfozy. A jednak w tej zmienności jest pewna stałość, zwłaszcza jeśli chodzi o nasz sposób bycia, styl komunikowania się, tendencje i dążenia. Kobiety to bardzo barwna płeć! Dowiedz się jakim jesteś kolorem”– zachęca Bożena Ciechanowska, coach i trener personalny.

W sobotę zapewnimy uczestniczkom bardzo dużo atrakcji! Oprócz poczęstunku będą konkursy z nagrodami, a także fotobudka, która uwieczni radosne momenty podczas eventu. Wieczór zwieńczy projekcja filmu „Miłość jest wszystkim” – zapraszają organizatorzy jubileuszowych warsztatów. Podczas spotkania przeprowadzony zostanie finał metamorfozy 3 Pań, które wygrały facebook’owy konkurs „Nowa Ty na jesień – stylowa metamorfoza!”

Aby wziąć udział w warsztatach – należy wypełnić formularz, który znajduje się na stronie www.kobietawgalerii.pl Spośród Uczestniczek wybranych zostanie 110 kobiet, które zostaną zaproszone na BEZPŁATNE spotkanie jubileuszowe!


Powiązane treści