Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

„Kobieta w Galerii Radości”. Jubileuszowe warsztaty w Galerii Pomorskiej

Dodano: 22.11.2018 | 08:10

Na zdjęciu:

Fot.

Już w najbliższą sobotę, 24 listopada – Galeria Pomorska zaprasza Panie na wyjątkowe spotkanie „Kobieta w Galerii Radości”.

Podczas sobotniego spotkania Panie odkryją nie tylko jesienno-zimowe trendy, ale również będą miały okazję uczestniczyć w wykładzie Bożeny Ciechanowskiej. – Podobno „kobieta zmienną jest” i podobno lubimy metamorfozy. A jednak w tej zmienności jest pewna stałość, zwłaszcza jeśli chodzi o nasz sposób bycia, styl komunikowania się, tendencje i dążenia. Kobiety to bardzo barwna płeć! Dowiedz się jakim jesteś kolorem”– zachęca Bożena Ciechanowska, coach i trener personalny.

W sobotę zapewnimy uczestniczkom bardzo dużo atrakcji! Oprócz poczęstunku będą konkursy z nagrodami, a także fotobudka, która uwieczni radosne momenty podczas eventu. Wieczór zwieńczy projekcja filmu „Miłość jest wszystkim” – zapraszają organizatorzy jubileuszowych warsztatów. Podczas spotkania przeprowadzony zostanie finał metamorfozy 3 Pań, które wygrały facebook’owy konkurs „Nowa Ty na jesień – stylowa metamorfoza!”

Aby wziąć udział w warsztatach – należy wypełnić formularz, który znajduje się na stronie www.kobietawgalerii.pl Spośród Uczestniczek wybranych zostanie 110 kobiet, które zostaną zaproszone na BEZPŁATNE spotkanie jubileuszowe!