Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Kobieta z Fordonu posiadała znaczne ilości amfetaminy i marihuany. Zatrzymała ją policja

Dodano: 03.08.2020 | 14:42

Na zdjęciu: Do zatrzymania podejrzanej 29-latki doszło w piątek, 31 lipca.

Fot. KWP Bydgoszcz

Policjanci z Fordonu zatrzymali kobietę, która w wynajmowanym mieszkaniu posiadała znaczne ilości amfetaminy oraz marihuany. 29-latka za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem. 

Do zatrzymania doszło w piątek, 31 lipca przed południem. – Kryminalni z Fordonu ustalili, że jedna z mieszkanek tego osiedla może posiadać narkotyki. Policjanci wytypowali podejrzewaną i jej dokładne miejsce zamieszkania. Przed południem przystąpili do działania i pojechali pod wytypowany adres. Tam zapukali do mieszkania. Drzwi otworzyła im podejrzana.Ustalenia funkcjonariuszy potwierdziły się – relacjonuje kom. Przemysław Słomski z biura prasowego KWP w Bydgoszczy.

Kryminalni w jednym z pokoi znaleźli kilkadziesiąt woreczków z białym proszkiem oraz zielonym suszem roślinnym. Wstępne badania narkotesterem wykazały, że są to amfetamina oraz marihuana. 29-latka została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu. Śledczy z Fordonu zgromadzony materiał dowodowy przekazali do prokuratury. Tam oskarżyciel przedstawił zatrzymanej zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Za to przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments