Bydgoszcz
11C
Mgła
100% wilgotność
Wiatr: 2km/h WNW
H 12 • L 10
16C
Czw
16C
Pt
15C
Sob
8C
Nd
8C
Pon
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportKolejna dobra informacja z bydgoskiej siatkówki. Nowy sponsor wesprze Visłę
10-10-2019_ konferencja prasowa BKS Visła Bydgoszcz_ Tomasz Konieczyński, Wojciech Jurkiewicz, Ewa Kozanecka - SF
10.10.2019 | 19:04

Kolejna dobra informacja z bydgoskiej siatkówki. Nowy sponsor wesprze Visłę

Informację o nowym sponsorze podano podczas czwartkowej konferencji prasowej.

Na zdjęciu: Na konferencji prasowej BKS Visły obok prezesa klubu Wojciecha Jurkiewicza i wiceprezesa Tomasza Konieczyńskiego, udział wzięła też poseł PiS Ewa Kozanecka.

Fot. Szymon Fiałkowski

Kolejna dobra informacja popłynęła w czwartkowe popołudnie z siatkarskiego klubu PlusLigi. BKS Visła ma zyskać z nowym rokiem kolejnego dużego sponsora.

Po tym, jak kilka tygodni temu ogłoszono nazwę klubu na nadchodzący sezon (zespół zagra w nim pod nazwą BKS Visła Bydgoszcz) i zaprezentowaniu sponsora tytularnego, którym została Bydgoska Hurtownia Narzędzi Visła, dzisiaj z bydgoskiego klubu popłynęła kolejna informacja związana ze sponsorami.

W konferencji, jaka odbyła się w siedzibie klubu udział wzięła poseł Ewa Kozanecka (PiS). – Można rzec, że siatkówka stała się naszym sportem narodowym – mówiła, nawiązując do sukcesów męskiej kadry na arenie międzynarodowej. Powiedziała, że podjęła rozmowy z Enea SA. – Trwają prace nad strategią sponsoringową na przyszły rok – przyznała i potwierdziła, że firma toczy negocjacje z klubem i wiele wskazuje na to, że koncern w raz z początkiem 2020 roku zostanie jednym ze sponsorów strategicznych siatkarskiego klubu. Przypomnijmy, że Enea wspiera wiele innych imprez sportowych w mieście oraz jest sponsorem tytularnym koszykarskiej Astorii.

– Od przestrzeni tych trzech miesięcy odbyliśmy setki rozmów – mówił wiceprezes klubu Tomasz Konieczyński, który odpowiada w nim również za sprawy związane z marketingiem. Rozmowy z Eneą są kolejnym dużym krokiem na drodze do odbudowy bydgoskiej męskiej siatkówki. Prezes Wojciech Jurkiewicz dodawał z kolei, że od jutra w Bydgoszczy przebywać będzie słoweński atakujący Toncek Stern, choć w najbliższy weekend podczas memoriału Wojciecha Wesołowskiego nie zagra. – Od przyszłego tygodnia zacznie przygotowania – powiedział prezes, przypominając, że zawodnik obecnie przebywa jeszcze we Włoszech, gdzie przechodzi rehabilitację po urazie barku.

To niejedyna informacja z czwartkowej konferencji. Visła wprowadza także pomysł wsparcia klubu przez kibiców. To propozycja kibic honorowy, polegająca na tym, że jeśli kibic lub instytucja wykupi cegiełkę, będzie miał możliwość umieszczenia swojego imienia i nazwiska lub firmy na meczowej koszulce. – Na razie ta akcja potrwa tydzień – powiedział Konieczyński i zaznaczył, że akcja będzie później kontynuowana.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści