Bydgoszcz
-3C
Słonecznie
64% wilgotność
Wiatr: 7km/h W
H -2 • L -3
1C
Pt
0C
Sob
-0C
Nd
-1C
Pon
2C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczInwestycjeKolejna inwestycja mieszkaniowa na Brdyujściu. Niedaleko Ikei powstanie sześć budynków
łowicka 25 bydgoszcz redco deweloper
03.09.2021 | 13:58

Kolejna inwestycja mieszkaniowa na Brdyujściu. Niedaleko Ikei powstanie sześć budynków

Na zdjęciu: Wizualizacja inwestycji przy Łowickiej 25.

Fot. RedCo

Firma Red Co zakupiła projekt i planuje realizacji inwestycji mieszkaniowej przy ulicy Łowickiej 25 na Brdyujściu. Niedaleko Ikei powstanie sześć budynków mieszkalnych.

Nową inwestycje na Brdyujściu będzie realizował deweloper RedCo – znany z realizacji m.in. osiedla Impresja przy ulicy Powstańców Warszawy czy budynku Przy IV Śluzie niedaleko ulicy Wrocławskiej i Kanału Bydgoskiego. Firma odkupiła projekt i pozwolenie na budowę, które w kwietniu tego roku uzyskała spółka Probudex. Z treści wniosku wynika, że za koncepcję architektoniczną inwestycji odpowiadają członkowie pracowni Lines Architekci.


CZYTAJ WIĘCEJ O INWESTYCJACH MIESZKANIOWYCH W BYDGOSZCZY


Jak informuje Red Co, w ramach kompleksu przy Łowickiej powstanie sześć dwupiętrowych budynków mieszkalnych z 68 lokalami. Będą one miały od 30 do 77 m² powierzchni: przewidziano zarówno kawalerki, jak i mieszkania czteropokojowe. Zdaniem inwestora, kompleks ma charakteryzować się dynamicznym, segmentowym podziałem elewacji, windami, przestrzeniami parkingowymi i zagospodarowanymi terenami zielonymi.

To kolejna inwestycja mieszkaniowa na Brdyujściu – kilka tygodni temu przy skrzyżowaniu Łowickiej i Witebskiej rozpoczęła się nowa inwestycja mieszkaniowa. Jej nazwa – Regatowa Przystań – nawiązuje do jej lokalizacji przy torze regatowym na Brdyujściu.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści