
Kolejna tragedia na DK10. Policjanci ujawniają szczegóły śmiertelnego wypadku na trasie Bydgoszcz – Toruń [ZDJĘCIA]
Zdjęcia: Komenda Miejska PSP w Toruniu
To druga w te wakacje i w tym samym miejscu tragedia na krajowej 10 w tegoroczne wakacje. Droga wczoraj (27 czerwca) była przez kilka godzin całkowicie zablokowana w obu kierunkach.
Jak już informowaliśmy na naszych łamach, do wypadku z udziałem auta osobowego i ciężarówki doszło na 289 kilometrze DK10 Bydgoszcz -Toruń w miejscowości Cierpice, a zgłoszenie do służb wpłynęło wczoraj, tuż przed godziną 15:30. Służby dopiero po kilkudziesięciu minutach potwierdziły, że w wypadku zginęła jedna osoba.
Nieco więcej szczegółów ujawnili policjanci z pionu ruchu drogowego toruńskiej komendy, którzy pod nadzorem prokuratora pracowali na miejscu tragedii. Jak wynika z ich ustaleń, do tragedii doszło w momencie, gdy kierująca osobowym fiatem 58-letnia kobieta w pewnym momencie zjechała na przeciwległy pas jezdni i zderzyła się z ciężarowym DAF-em.
58-latka zginęła na miejscu w wyniku doznanych obrażeń, kierowcy ciężarówki i pasażerowi nic poważnego się nie stało. Droga przez kilka godzin była całkowicie zablokowana. Okoliczności tragedii są ustalane w śledztwie nadzorowanym przez prokuraturę.
- Impreza z okazji Dnia Kobiet w Grey Club. Zobacz ZDJĘCIA z bydgoskiego klubu! - 14 marca 2025
- Sześć lat klubu Ava 3.0. Mamy ZDJĘCIA z urodzinowej imprezy! - 13 marca 2025
- Zabawa w bydgoskim Olimpic Bowling Center. Zobacz nowe ZDJĘCIA! - 11 marca 2025