Bydgoszcz
6C
Niebo częściowo zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 4km/h SW
H 7 • L 5
5C
Sr
6C
Czw
6C
Pt
4C
Sob
8C
Nd
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIKolejna tragedia nad wodą. Wyłowiono zwłoki z Wisły
kąpielisko Wąsosz_ Maciej Rejment
24.07.2018 | 22:26

Kolejna tragedia nad wodą. Wyłowiono zwłoki z Wisły

Informacja o zdarzeniu wpłynęła do strażaków po godzinie 18:00.

Na zdjęciu: W ciągu doby doszło do czterech tragicznych utonięć w regionie.

Fot. Maciej Rejment / zdjęcie ilustracyjne

To najtragiczniejsza doba w regionie. Tylko w jej trakcie w wodzie utonęły cztery osoby.

We wtorkowe popołudnie strażacy we Włocławku wyłowili z Wisły ciało mężczyzny. Na brzegu zostały odnalezione jego ubrania oraz rower. – Na miejsce zostały zadysponowane dwa zastępy strażaków. Z uwagi na stan ciała, strażacy odstąpili od jakichkolwiek czynności – mówi bryg. Marcin Jaworski, oficer prasowy włocławskiej straży pożarnej. Jak zaznacza, na ciele mężczyzny pojawiły się plamy opadowe i jednoznacznie stwierdzono jego zgon.

To kolejna tragedia nad wodą. Przypomnijmy, że w poniedziałek w Świekatowie (powiat świecki) utonął 20-letni mężczyzna, zaś w Wąsoszu cały czas trwają poszukiwania 16 i 17-latka, którzy wpadli do wody podczas kąpieli. Jak się dowiedzieliśmy, również druga doba poszukiwań nie przyniosła powodzenia. Jutro od rana na miejsce mają zostać sprowadzone specjalnie szkolone psy do poszukiwań topielców. Podczas wtorkowej akcji, strażakom z regionu pomogli także strażacy z Poznania.


Powiązane treści