[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Kolejne kadrowe ruchy w Zawiszy. Nowy zawodnik i sponsor

Dodano: 02.07.2022 | 05:39

Na zdjęciu: Mateusz Oczkowski jest kolejnym graczem w składzie Zawiszy na nowy sezon piłkarskiej III ligi.

Fot. Archiwum

Pierwszy dzień lipca był niezwykle pracowity w bydgoskim Zawiszy. Klub z Gdańskiej 163 ogłosił nazwiska kolejnych dwóch zawodników w składzie kadry na nowy sezon oraz nowego sponsora trzecioligowego zespołu.

Piłkarski Zawisza ogłosił, że jego nowym zawodnikiem został Patryk Urbański. 29-letni zawodnik, który gra na pozycji obrońcy, ostatnio reprezentował innego trzecioligowca z regionu, Unię Janikowo, a w przeszłości występował także w Elanie Toruń, Wdzie Świecie i Olimpii Grudziądz. W Bydgoszczy zostaje także inny defensywny zawodnik. Do czerwca 2023 roku, kontrakt z „niebiesko-czarnymi” przedłużył Mateusz Oczkowski.

Przypomnijmy, że oprócz Oczkowskiego, umowy wcześniej przedłużyli także inny obrońca Cyprian Maciejewski, pomocnicy Jan Chachuła i Maciej Koziara oraz napastnik Kamil Żylski. Także w piątek poinformowano o tym, że z klubem rozstaje się siedmioro zawodników, a wcześniej przekazano także informację o zmianie w sztabie szkoleniowym bydgoskiego trzecioligowca. Nowym asystentem został Artur Cielasiński, który zastąpił Marcina Samborskiego.

Nowym sponsorem trzecioligowego zespołu z Gdańskiej 163 zostały także należące do Polskiej Grupy Zbrojeniowej zakłady chemiczne Nitro-Chem, a klub poinformował o zakończeniu sponsorskiej współpracy z marką Betfan. Piłkarze Zawiszy do treningów wrócą w najbliższy poniedziałek (4 lipca), a w letnim okresie przygotowawczym zespół rozegra cztery mecze kontrolne – dwa na wyjeździe i dwa na własnych obiektach.

Kolejne kadrowe ruchy w Zawiszy. Nowy zawodnik i sponsor
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments