Metropolia BydgoskaREGIONFotorelacjeKolejne trzy punkty Zawiszy. „Niebiesko-czarni” lepsi od Legii Chełmża [ZDJĘCIA]
27.09.2020 | 01:28

Zdjęcia: Szymon Fiałkowski

Piłkarze bydgoskiego Zawiszy odnieśli kolejną wygraną w tym sezonie IV ligi. „Niebiesko-czarni” pokonali na własnym boisku Legię Chełmża.

Już po dwudziestu minutach gry gospodarze prowadzili 3:0, a dwa gole strzelił Tomasz Żyliński, jednego dołożył Korneliusz Sochań. Jednak jeszcze przed przerwą, z boiska za czerwoną kartkę zszedł Jakub Witucki.

W drugiej części spotkania, goście zdołali strzelić dwa kontaktowe gole, które strzelili Bartosz Szprenglewski i Karol Maksajdowski.

„Niebiesko-czarni” w środę zagrają w IV rundzie Pucharu Polski KPZPN z Budowlanym KS Bydgoszcz (19:00, stadion przy Gdańskiej 163).