Bydgoszcz
2C
Słonecznie
80% wilgotność
Wiatr: 4km/h WSW
H 2 • L 2
8C
Pon
8C
Wt
6C
Sr
1C
Czw
1C
Pt
ZDMiKP: Awaria zasilania na odcinku pętla Niepodległości - Łoskoń. Trasa linii tramwajowych od strony centrum miasta skrócona do Przylesia.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportKolejne zawody z cyklu Kujavia Triathlon już wkrótce!
triathlon mrocza - st (20)
07.07.2018 | 23:45

Kolejne zawody z cyklu Kujavia Triathlon już wkrótce!

Na zdjęciu: Pierwsza edycja odbyła się w Mroczy.

Fot. archiwum

Już za niespełna dwa tygodnie odbędzie się kolejna edycja cyklu Kujavia Triathlon. Tym razem sportowcy będą rywalizować w Mylofie.

W pierwszej edycji, w końcówce czerwca w Mroczy, wzięło udział ponad dwustu zawodników, w tym wielu debiutantów. Kolejne zawody odbędą się w Mylofie, miejscowości nad Brdą w powiecie chojnickim. – Ten teren szczególnie ucierpiał w nawałnicy sierpniowej zeszłego roku. Pragniemy, aby pobudzić to miejsce do życia, gromadząc ludzi, których łączy sport oraz zachęcić ich rodziny do głośnego dopingu na trasie – zachęcają organizatorzy.

Zawody zaplanowano na 21 lipca. Etap pływacki odbędzie się na jeziorze Mylof – sztucznym zbiorniku na Brdzie położonym na obszarze Borów Tucholskich. Zmagania rowerowe poprowadzone będą terenem nadleśnictwa Rytel po gładkiej drodze asfaltowej z trzema nawrotami, zaś rywalizacja biegowa odbędzie się na liczącej 5,25 km trasie po utwardzonej drodze leśnej. Szczegóły na www.kujaviatriathlon.pl.


Powiązane treści