Bydgoszcz
14C
Niebo częściowo zachmurzone
82% wilgotność
Wiatr: 6km/h WSW
H 14 • L 13
17C
Sob
12C
Nd
16C
Pon
11C
Wt
11C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaPowiat BydgoskiNa sygnaleKolejne zderzenie na drodze krajowej nr 25. W Brzozie były utrudnienia w ruchu
wypadek Kujawsko-POmorskie
09.02.2020 | 19:19

Kolejne zderzenie na drodze krajowej nr 25. W Brzozie były utrudnienia w ruchu

Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem.

Na zdjęciu: W akcji na drodze krajowej nr 25 wzięły udział trzy zastępy straży pożarnej.

Fot. Maciej Rejment / zdjęcie ilustracyjne

W niedzielę o godzinie 18:30 dyżurny bydgoskiej straży pożarnej odebrał zgłoszenie o zderzeniu trzech aut na drodze krajowej nr 25 w Brzozie.

Jak przekazano nam na stanowisku kierowania Komendy Miejskiej PSP w Bydgoszczy, na miejsce zostały oddelegowane trzy zastępy straży pożarnej. Po dotarciu potwierdziły one zgłoszenie. Na szczęście żadnej z sześciu osób (w tym gronie było dziecko) uczestniczących w zdarzeniu nic się nie stało. W komplecie opuściły one pojazdy o własnych siłach. – Nie było potrzeby wzywania zespołów ratownictwa medycznego – dodaje w rozmowie z nami dyżurny strażaków.

Bezpośrednio po zdarzeniu droga w Brzozie była zablokowana. W komunikatach Rządowego Systemu Ostrzegania pojawiła się informacja, że przez dwie godziny ruch będzie odbywał się wahadłowo. Strażacy krótko po godzinie 19:00 przekazali nam jednak, że wszystkie uczestniczące w kolizji pojazdy zostały już zepchnięte na pobocze, a ruch na trasie z Bydgoszczy do Inowrocławia został udrożniony.

W mijający właśnie weekend to drugie zdarzenie na DK 25 niedaleko Bydgoszczy. W sobotę w rejonie węzła w Stryszku również doszło do zdarzenia z udziałem trzech pojazdów. Jedna osoba z urazem głowy została odwieziona do szpitala.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści