Bydgoszcz
15C
Słonecznie
71% wilgotność
Wiatr: 8km/h WSW
H 16 • L 14
16C
Pt
15C
Sob
14C
Nd
12C
Pon
14C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczInwestycjeKolejne zmiany na Babiej Wsi. Do remontu idzie pętla tramwajowa
babia wieś
03.07.2019 | 06:57

Kolejne zmiany na Babiej Wsi. Do remontu idzie pętla tramwajowa

Przetarg rozpisał Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej.

Na zdjęciu: Pętla tramwajowa na Babiej Wsi. Tutaj swoją trasę kończą tramwaje linii nr 2 kursujące od Lasu Gdańskiego i 4, jadące od pętli na Bielawach.

Fot. Szymon Fiałkowski

Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej rozpisał przetarg na wyłonienie wykonawcy robót na pętli tramwajowej na Babiej Wsi.

Prace mają zostać wykonane w systemie zaprojektuj i wybuduj. Bydgoscy drogowcy informują również, czego dotyczyć mają planowane roboty na pętli tramwajowej na Babiej Wsi, na którą kursują tramwaje linii nr 2 jadące od pętli w Lesie Gdańskim i nr 4, które kursują od Bielaw.

Na pętli tramwajowej na Babiej Wsi całkowicie wymienione mają zostać uszkodzone słupy trakcyjne, trakcyjno-oświetleniowe i oświetleniowe. Ponadto wyłoniony wykonawca robót będzie musiał również zmodernizować oświetlenie na pętli. Po wyłonieniu wykonawcy i podpisaniu z nim umowy, ten ma trzy miesiące czasu na wykonanie prac.

Firmy, które będą składać swoje oferty, zostały zobowiązane do wpłacenia wadium przetargowego w wysokości 7 tysięcy złotych. Te można składać do 17 lipca (środa). Niewykluczone, że jeszcze tego samego dnia odbędzie się otwarcie kopert.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści