Bydgoszcz
4C
Niebo częściowo zachmurzone
80% wilgotność
Wiatr: 4km/h SSW
H 5 • L 3
2C
Wt
1C
Sr
-1C
Czw
1C
Pt
3C
Sob
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczInwestycjeKolejne zmiany na Babiej Wsi. Do remontu idzie pętla tramwajowa
babia wieś
03.07.2019 | 06:57

Kolejne zmiany na Babiej Wsi. Do remontu idzie pętla tramwajowa

Przetarg rozpisał Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej.

Na zdjęciu: Pętla tramwajowa na Babiej Wsi. Tutaj swoją trasę kończą tramwaje linii nr 2 kursujące od Lasu Gdańskiego i 4, jadące od pętli na Bielawach.

Fot. Szymon Fiałkowski

Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej rozpisał przetarg na wyłonienie wykonawcy robót na pętli tramwajowej na Babiej Wsi.

Prace mają zostać wykonane w systemie zaprojektuj i wybuduj. Bydgoscy drogowcy informują również, czego dotyczyć mają planowane roboty na pętli tramwajowej na Babiej Wsi, na którą kursują tramwaje linii nr 2 jadące od pętli w Lesie Gdańskim i nr 4, które kursują od Bielaw.

Na pętli tramwajowej na Babiej Wsi całkowicie wymienione mają zostać uszkodzone słupy trakcyjne, trakcyjno-oświetleniowe i oświetleniowe. Ponadto wyłoniony wykonawca robót będzie musiał również zmodernizować oświetlenie na pętli. Po wyłonieniu wykonawcy i podpisaniu z nim umowy, ten ma trzy miesiące czasu na wykonanie prac.

Firmy, które będą składać swoje oferty, zostały zobowiązane do wpłacenia wadium przetargowego w wysokości 7 tysięcy złotych. Te można składać do 17 lipca (środa). Niewykluczone, że jeszcze tego samego dnia odbędzie się otwarcie kopert.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści