Bydgoszcz
0C
Niebo głównie zachmurzone
77% wilgotność
Wiatr: 4km/h SW
H 0 • L -0
3C
Sr
-1C
Czw
0C
Pt
-1C
Sob
-1C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczKomunikacjaKolejne zmiany w kursowaniu autobusów PKS. W weekendy nie wyjadą na trasę, będzie kilka dodatkowych kursów
18.03.2020 | 08:19

Kolejne zmiany w kursowaniu autobusów PKS. W weekendy nie wyjadą na trasę, będzie kilka dodatkowych kursów

Przewoźnik o kolejnych zmianach poinformował w komunikacie.

Na zdjęciu: W związku z koronawirusem, autobusy PKS będą rzadziej wyjeżdżać na trasy.

Fot. Stanisław Gazda / archiwum

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bydgoszczy wydało komunikat, w którym poinformowało o kolejnych zmianach w kursowaniu autobusów.

W związku z trwającym w naszym kraju stanem pandemicznym związanym z koronawirusem, PKS wcześniej wprowadził zmiany, które polegały na wprowadzeniu rozkładu jazdy na trasach autobusów takich jak w ferie, zaś w dwie niedziele (15 i 22 marca), autobusy w ogóle nie wyjechałyby na trasę.

Teraz przewoźnik wydał nowy komunikat o zmianach w kursowaniu autobusów na trasach. I tak, począwszy od najbliższego czwartku (19 marca), autobusy w dni powszednie (robocze) będą kursowały zgodnie z sobotnim rozkładem jazdy z wyjątkiem kilku kursów, które PKS wyszczególnił (rozkład pokazujemy poniżej). Jest też dobra informacja, bo PKS uruchomi od 19 marca dodatkowe kursy, zgodnie z sugestiami pasażerów. Jednocześnie, komunikacja weekendowa z dniem 21.03 (sobota i niedziela) została zawieszona.

Zmiany obowiązują do odwołania.

pks_zmiany w rozkładzie jazdy

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści