Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Kolejny przejazd kolejowy pod Bydgoszczą będzie zamknięty. GDDKiA wyznacza objazdy

Dodano: 18.11.2022 | 12:45

Na zdjęciu: W najbliższych dniach kierowcy nie przejadą przez przejazd kolejowy w ciągu DK 56 w Kotomierzu.

Fot. BB/archiwum

Przez dwa tygodnie kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami na DK 56 w Kotomierzu. W związku z pracami torowymi, konieczne będzie zamknięcie przejazdu kolejowego. Bydgoski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad wprowadzi objazdy.

Jak przekazuje Kinga Puchowska, specjalistka ds. komunikacji GDDKiA Oddział Bydgoszcz, Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe poinformowało o konieczności wprowadzenia zmian w organizacji ruchu w związku z robotami w obrębie przejazdu kolejowego w Kotomierzu. Przejazd znajduje się w ciągu drogi krajowej nr 56.

Przebudowa wymaga całkowitego zamknięcia przejazdu, dlatego ruch zostanie poprowadzony objazdami. Wykonawca deklaruje, że prace rozpoczną się w poniedziałek, 21 listopada o godz. 8:00 i potrwają do 2 grudnia do godz. 17:00. Objazd dla pojazdów poniżej 3,5 ton poprowadzony zostanie w Kotomierzu ulicą Nad Torem (do drugiego przejazdu kolejowego), później drogą do ulicy Lipowej, Lipową i Miodową z powrotem do DK 56. Objazd dla ciężarówek został poprowadzony S5, DK 25 i DK 56.

Schematy zmian w organizacji ruchu znajdziecie poniżej. Przy okazji zachęcamy do obserwowania profilu Traffic – MetropoliaBydgoska.PL

 

0 0 votes
Article Rating
Błażej Bembnista
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments