Bydgoszcz
0C
Lekkie opady śniegu
100% wilgotność
Wiatr: 1km/h NW
H 1 • L 0
1C
Pon
1C
Wt
1C
Sr
1C
Czw
1C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONNa sygnaleKolejny śmiertelny wypadek na drogach regionu. Auto uderzyło w drzewo, nie żyje kierowca
policja, straż pożarna, ambulans_ na sygnale - MR
09.01.2021 | 21:38

Kolejny śmiertelny wypadek na drogach regionu. Auto uderzyło w drzewo, nie żyje kierowca

Okoliczności wypadku ustalają policjanci pod nadzorem prokuratury.

Na zdjęciu: Na miejscu tragicznego wypadku pracują wszystkie służby ratunkowe. Jego okoliczności wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratury.

Fot. Maciej Rejment / zdjęcie ilustracyjne

To nie jest spokojny sobotni (9 stycznia) wieczór na drogach Kujaw i Pomorza. Tuż przed godziną dwudziestą pierwszą doszło do kolejnego śmiertelnego wypadku.

Tym razem do tragedii doszło w miejscowości Trzebcz Szlachecki w powiecie chełmińskim, gdzie – jak przekazuje dyżurny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej – samochód osobowy uderzył w drzewo.

– Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do naszej jednostki o 20:43 – mówi nam st. kpt. Tomasz Guzek z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Chełmnie i dodaje, że na miejscu zdarzenia działania prowadzą cztery zastępy strażaków.

W wyniku wypadku – jak informują służby – śmierć poniosła jedna osoba. To kierowca auta osobowego. – Został przez nas uwolniony z pojazdu, przekazany ratownikom medycznym. Była próba resuscytacji krążeniowo-oddechowej, ale nie udało się go uratować – słyszymy od strażaków.

Okoliczności tragedii ustalają policjanci pod nadzorem prokuratury.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści