Kolejny turniej Artego. Bydgoskie koszykarki zagrają w Gdyni
Dodano: 14.09.2018 | 11:33Na zdjęciu: Bydgoskie koszykarki (żółte koszulki) w najbliższy weekend zagrają w turnieju w Gdyni.
Fot. Stanisław Gazda
Po dwóch sparingach z beniaminkiem Energa Basket Ligi – Politechniką Gdańską, koszykarki Artego w ten weekend rozegrają trzy kolejne gry kontrolne.
Podopieczne Tomasza Herkta udały się do Gdyni, gdzie w dniach 14-16 września wezmą udział w turnieju III memoriału im. Franciszki Cegielskiej i Małgorzaty Dydek.
Rywalami Artego będą zespoły Arki Basketu 90 Gdynia, Wisły Can-Pack Kraków oraz węgierskiego VBW CEKK Cegled, a mecze odbywać się będą w hali Gdyńskiego Centrum Sportu.
W piątek, bydgoski zespół zmierzy się z Arką Basketem Gdynia (19:15), w sobotę z węgierskim Cegled (13:00), a na zakończenie imprezy z Wisłą Can-Pack Kraków (11:00).















![Enea ABRAMCZYK Astoria wygrywa z Decką Pelplin i umacnia się na prowadzeniu w tabeli I ligi [ZDJĘCIA] 7-03-2026_koszykówka_Pekao I Liga Koszykarzy_Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz – Decka Pelplin_Martyce Kimbrough – SF](https://metropoliabydgoska.pl/wp-content/uploads/2026/03/7-03-2026_koszykowka_Pekao-I-Liga-Koszykarzy_Enea-Abramczyk-Astoria-Bydgoszcz-Decka-Pelplin_Martyce-Kimbrough-SF-150x150.jpg)




