Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Kolejny turniej Artego. Bydgoskie koszykarki zagrają w Gdyni

Dodano: 14.09.2018 | 11:33

Turniej w Gdyni będzie jednym z głównych sprawdzianów Artego przed startem ligi.

Na zdjęciu: Bydgoskie koszykarki (żółte koszulki) w najbliższy weekend zagrają w turnieju w Gdyni.

Fot. Stanisław Gazda

Po dwóch sparingach z beniaminkiem Energa Basket Ligi – Politechniką Gdańską, koszykarki Artego w ten weekend rozegrają trzy kolejne gry kontrolne.

Podopieczne Tomasza Herkta udały się do Gdyni, gdzie w dniach 14-16 września wezmą udział w turnieju III memoriału im. Franciszki Cegielskiej i Małgorzaty Dydek.

Rywalami Artego będą zespoły Arki Basketu 90 Gdynia, Wisły Can-Pack Kraków oraz węgierskiego VBW CEKK Cegled, a mecze odbywać się będą w hali Gdyńskiego Centrum Sportu.

W piątek, bydgoski zespół zmierzy się z Arką Basketem Gdynia (19:15), w sobotę z węgierskim Cegled (13:00), a na zakończenie imprezy z Wisłą Can-Pack Kraków (11:00).

Szymon Fiałkowski