Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Kolejny wypadek na DK10. Pięć osób rannych

Dodano: 10.02.2024 | 16:38

Na zdjęciu: Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Fot. Szymon Fiałkowski

W sobotę doszło do kolejnego wypadku na drodze krajowej nr 10. Tym razem w zdarzeniu brały udział trzy samochody osobowe. Pięć osób trafiło do szpitala.

Służby zostały wezwane na na 273 kilometr drogi krajowej nr 10 przed południem. Jak informują strażacy z Solca Kujawskiego, w zdarzeniu brały udział trzy auta osobowe. Podróżowało nimi osiem osób. Po przybyciu na miejsce pierwszej karetki pogotowia ratunkowego okazało się, że trzeba będzie zadysponować kolejne zespoły ratownictwa medycznego.

Łącznie poszkodowanych zostało 5 osób, w tym 1 dziecko. Po przebadaniu przez ratowników medycznych trafili oni do najbliższych szpitali.

– Działania pracujących na miejscu strażaków skupiały się na udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym, zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz rozłączeniu akumulatorów w rozbitych pojazdach – informują strażacy z OSP Solec Kujawski.

Ruch w miejscu zdarzenia był zablokowany w obu kierunkach. Policja wytyczyła objazd. Obecnie ruch jest płynny.

To kolejny wypadek na DK10. Do zdarzeń dochodziło też w nocy z piątku na sobotę (2/3 lutego), w sobotę (3 lutego) oraz w środę (7 lutego). W każdym z tych trzech wypadków była ofiara śmiertelna.

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments