[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Kolejny wypadek na trasie Bydgoszcz – Toruń. Duże utrudnienia na DK10

Dodano: 16.08.2022 | 10:18

Na zdjęciu: Do wypadku na trasie Bydgoszcz - Toruń w Cierpicach, doszło we wtorkowy poranek.

Fot. Maciej Rejment / zdjęcie ilustracyjne

Dwie osoby zostały ranne w wyniku zderzenia trzech samochodów, do którego doszło we wtorek (16 sierpnia) rano na krajowej 10. Na trasie Bydgoszcz-Toruń nadal mogą występować utrudnienia.

Informacja o zdarzeniu wpłynęła do służb tuż przed godziną dziewiątą. – Na 301 kilometrze DK10 doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych – przekazuje nam kpt. Przemysław Baniecki z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu.

Jak się dowiadujemy, pojazdami podróżowali tylko kierowcy, dwie osoby zostały przewiezione do szpitala, jedną z nich przetransportowano śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, a drugą – karetką pogotowia. Kierowcy wciąż muszą liczyć się z utrudnieniami na trasie Bydgoszcz – Toruń. – Na miejscu nadal wykonywane są czynności, z naszej strony zadysponowane zostały cztery zastępy strażaków – mówi rzecznik Komendy Miejskiej PSP w Toruniu.

W trakcie weekendu doszło do dwóch wypadków na DK10. Ten najtragiczniejszy miał miejsce w piątkowe popołudnie w Emilianowie, gdzie w zderzeniu trzech samochodów osobowych i ciężarówki zginęły cztery osoby. W niedzielę, w Przyłubiu (289 km DK10) doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, w wyniku którego – jak relacjonowali strażacy z OSP w Solcu Kujawskim – poszkodowane zostały dwie osoby.

Kolejny wypadek na trasie Bydgoszcz - Toruń. Duże utrudnienia na DK10
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments