Kompletnie pijany jechał dostawczakiem. Rozbił go na drzewie
Dodano: 30.03.2022 | 20:45Na zdjęciu: W Szubinie doszło do wypadku samochodu dostawczego.
Fot. KPP Nakło
34-letni kierowca rozbił na przydrożnym drzewie dostawcze renault. Miał w organizmie dwa promile alkoholu.
Do wypadku doszło w środę przed południem w Szubinie. Na miejsce skierowany został patrol ruchu drogowego. Szybko ustalono, że kierujący dostawczym renault zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo.
– Badanie trzeźwości 34-latka wykazało w jego organizmie aż 2 promile alkoholu – mówi podkom. Justyna Andrzejewska z nakielskiej komendy policji. Kierowca jechał sam. W związku z doznanymi obrażeniami ciała został przetransportowany do jednego z bydgoskich szpitali.
- Opowiedz mi Bydgoszcz. Wyjątkowy projekt połączył różne pokolenia mieszkańców - 27 czerwca 2026
- Król strzelców w Zawiszy. Ważny transfer! - 26 czerwca 2026
- Gryf Sicienko zaczyna przypominać Zawiszę. Ogromne wzmocnienia! - 26 czerwca 2026















