Komunikacja miejska za darmo. Z dwóch okazji
Dodano: 28.09.2017 | 18:00Na zdjęciu: 1 listopada kasowniki nie będą potrzebne.
Fot. ST
Podczas środowej sesji radni podjęli decyzję w sprawie ulg w przejazdach komunikacją miejską.
Tradycyjnie 1 listopada komunikacja miejska będzie darmowa, aby zmniejszyć natężenie ruchu drogowego i złagodzić deficyt miejsc parkingowych przy cmentarzach. Będzie to kosztować ok. 123 tys. zł, które zostaną delegowane z oszczędności Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej.
Za darmo będą jeździć także wolontariusze (miasto spodziewa się ich około trzystu) podczas festiwalu Camerimage, który odbędzie się w dniach 11-18 listopada. Tegoroczna edycja imprezy, która w Bydgoszczy odbywa się od 2010 roku, będzie już 25.
- Abramczyk Polonia rozbiła Innpro ROW Rybnik. Zapis relacji na żywo - 21 czerwca 2026
- Po meczu z Rybnikiem farbowali włosy. Wspominamy mecz Polonii Bydgoszcz sprzed ponad 20 lat - 21 czerwca 2026
- Hel, Kołobrzeg i Bory Tucholskie. Wracają wakacyjne pociągi - 19 czerwca 2026














