Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Jubileuszowy koncert zespołu LemON. Wygraj bilety! [KONKURS]

Dodano: 19.04.2022 | 14:51

Na zdjęciu: Igor Herbut jest liderem grupy LemON.

Fot. nadesłane

Już w tę niedzielę, 24 kwietnia w Hali Sportowo-Widowiskowej Łuczniczka odbędzie się koncert grupy LemON. Występ w Bydgoszczy to fragment jubileuszowej trasy zespołu z okazji 10-lecia na scenie. Atrakcji nie zabraknie! 

W trakcie koncertu będzie można usłyszeć nie tylko najnowsze utwory zespołu, ale również przeboje sprzed lat wykonywane przez Igora Herbuta. Na scenie pojawią się artyści tworzący pierwszy skład zespołu (Adam Horoszczak, Piotr Budniak, Piotr Kołacz i Andrzej Olejnik), którzy wspólnie występowali w programie „Must Be The Music – Tylko Muzyka” oraz obecni członkowie grupy (Tomasz Waldowski, bracia Przemek i Tomasz Świerk oraz wspominany już Piotr Kołacz). Nie zabraknie też gości specjalnych! Na występie w Bydgoszczy będą to Natalia Szroeder i Tomasz Organek.

Bilety na to wydarzenie można kupić m.in. na stronie ebilet.pl


Przeczytaj też: Jak początki zespołu wspomina lider grupy Igor Herbut?


KONKURS

Specjalnie dla naszych czytelników wraz z organizatorem wydarzenia mamy dla Was bilety na ten niedzielny koncert! Aby zdobyć podwójną wejściówkę należy wysłać e-maila na adres: konkurs@metropoliabydgoska.pl i wpisać w tytule „LEMON”, a w treści wiadomości podać swoje imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie konkursowe: Który utwór zespołu LemON lubisz najbardziej i dlaczego?

Na zgłoszenia czekamy do piątku, 22 kwietnia, do godz. 10:00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się w wiadomości zwrotnej wysyłanej jeszcze tego samego dnia.