Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Konferencja dla biznesu już niebawem w Bydgoszczy! W programie uznani prelegenci

Dodano: 10.11.2019 | 09:26

Na zdjęciu: Plakat promujący konferencję.

Fot. mat. prasowe

Agencja Marketingowa TANDEM oraz Pracodawcy Pomorza i Kujaw zapraszają na trzecią odsłonę największej w regionie konferencji biznesowej – BiznesTrendy 2019. Obędzie się ona 22 listopada 2019 (piątek) w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym.

Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się pod hasłem „Inspiracje. Rozwój. Bezpieczeństwo”. Te trzy wartości będą stanowić motyw w prezentacjach panelistów. – Skupiamy się na tym, żeby tematyka konferencji tworzyła pewną całość, a prezentowane treści były przydatne i ciekawe. Nasi prelegenci będą inspirować, zachęcać do rozwoju, ale ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo. Zależy nam przede wszystkim na tym, żeby każdy uczestnik wyniósł jak najwięcej praktycznej wiedzy, a nie treści reklamowych i to był nasz klucz w doborze prelegentów. – mówi prezes agencji TANDEM i pomysłodawczyni wydarzenia Małgorzata Pelc.

W programie znajdują m.in. prezentacje prelegentów z Bydgoszczy, których działalność i firmy są znane w całym kraju, a także na świecie. Jacek Wojczakowski z Vivid Games poprowadzi wykład pt. „Co pomaga, a co przeszkadza, gdy tworzysz kolejny biznes”, Ernest Pujszo opowie o tym, jak Oponeo rozwinęło się ze skali krajowej na międzynarodową, a Maciej Chlebowski z Eximo Project – o „trendach w bezpieczeństwie w kontekście biznesowym”. Prowadzący wywiady z przedsiębiorcami na kanale „Przygody Przedsiębiorców” Adrian Gorzycki wskaże natomiast 15 powodów obecności biznesowej na YouTube. – POLECAMY NASZ WYWIAD Z ADRIANEM GORZYCKIM.

Interesujące wykłady przedstawią też goście spoza regionu. Prof. Andrzej Blikle zaprezentuje „Turkusowe firmy i B-Corps w XXI wieku”, Maciej Tesławski poruszy temat procesu projektowania strategii marki, a dr Katarzyna Kłosińska opowie o tym, jak używać języka w biznesie. Szczegółowy program konferencji oraz możliwość zakupu biletów na stronie: www.biznestrendy.biz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments