[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Konkurs! Mamy dla Was trzy książki!

Dodano: 21.12.2017 | 11:22

Konkurs potrwa przez tydzień.

Na zdjęciu: Mamy dla Was trzy egzemplarze książki Przyjaciółki.

Fot. red

MetropoliaBydgoska.pl wraz z wydawnictwem Czwarta Strona ma konkurs dla Czytelników. Do wygrania są trzy książki pt. „Przyjaciółki” autorstwa Agaty Przybyłek i Natalii Sońskiej.

Dwa stojące na granicy rozpadu związki i dwie różne historie. Podczas gdy jedni muszą walczyć o miłość, inni niszczą ją na własne życzenie…

Dzięki służbowemu wyjazdowi Miłka wreszcie może odetchnąć od zwykłej, szarej codzienności. I od związku, w którym jest szczęśliwa… przynajmniej tak jej się wydaje. Kiedy spotyka na swojej drodze innego mężczyznę, zaczyna wątpić, czy to, co miała do tej pory, rzeczywiście było spełnieniem jej marzeń.

Czy będzie mogła liczyć na wsparcie i dobrą radę przyjaciółki? W życiu Ani również nie układa się najlepiej. Z powodu dramatycznych wydarzeń z udziałem jej męża, oboje oddalają się od siebie, a Ania nie ma już sił, by walczyć o rodzinę. Bez ukochanego nie potrafi jednak cieszyć się każdym dniem. „Przyjaciółki” to wzruszają książka o pragnieniu szczęścia i o przyjaźni, która przetrwa każdy sztorm i każdą burzę.

Dla naszych Czytelników mamy trzy egzemplarze książki. Aby wygrać jeden z nich, należy napisać maila na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl, o tytule „Przyjaciółki”, w treści podając imię, nazwisko i odpowiedź na pytanie: „Co dla Ciebie oznacza przyjaźń”. Zwycięzców, którzy będą mogli odebrać książki w siedzibie naszej redakcji, poinformujemy o wygranej w wiadomości zwrotnej. Na zgłoszenia czekamy do czwartku, 28 grudnia, do godziny 12:00.

Konkurs! Mamy dla Was trzy książki!