Bydgoszcz
10C
Niebo częściowo zachmurzone
73% wilgotność
Wiatr: 8km/h W
H 11 • L 10
12C
Nd
15C
Pon
16C
Wt
18C
Sr
18C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONEdukacjaKonkurs plastyczny dla dzieci. Gęś w roli głównej
26.10.2020 | 14:56

Konkurs plastyczny dla dzieci. Gęś w roli głównej

Na zdjęciu: W konkursie oceniane będą prace plastyczne dzieci wykonane dowolną techniką.

Fot. Andrzej Goiński

Konkursy dla mieszkańców regionu to element, którego nie może zabraknąć w ramach corocznej akcji „Kujawsko-Pomorska gęsina na świętego Marcina”. Jednym z nich jest konkurs plastyczny dla dzieci, który co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Jakie są zasady jego tegorocznej odsłony?

Tytuł tego konkursu plastycznego brzmi: ,,Gęś w roli głównej”, więc motywem przewodnim prac powinna być właśnie gęś. Nie ma żadnych dodatkowych wymagań. Młodzi artyści mogą zatem puścić wodze fantazji.

W konkursie oceniane będą prace plastyczne dzieci wykonane dowolną techniką, jednak powinny to być prace płaskie (wyklejanki i wydzieranki są dopuszczalne pod warunkiem ścisłego przylegania wszystkich elementów do płaszczyzny kartki), maksymalny format pracy to A3. Jeden uczestnik może przesłać tylko jedną pracę.

Prace plastyczne można przesyłać do 6 listopada na adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, plac Teatralny 2, 87-100 Toruń, pokój 219 z dopiskiem ,,Konkurs plastyczny gęsina”

Do zgłoszenia należy dołączyć zgodę rodziców lub opiekunów, którą można pobrać TUTAJ – bez tego prace nie będą mogły być ocenione. Na odwrotnej stronie pracy należy podać dane kontaktowe (imię, nazwisko dziecka, szkołę i klasę w których się uczy, telefon do rodzica/opiekuna).

Regulamin konkursu

Na autorów najlepszych prac czekają nagrody – bony zakupowe do wykorzystania w sklepach z artykułami dla dzieci i młodzieży. Bony zostaną przesłane na adresy domowe laureatów. Ze względu na panujące obostrzenia epidemicznie nieplanowana jest uroczystość wręczenie nagród laureatom tegorocznej edycji konkursu.