Bydgoszcz
1C
Niebo częściowo zachmurzone
80% wilgotność
Wiatr: 2km/h W
H 2 • L 0
2C
Czw
-0C
Pt
-0C
Sob
-1C
Nd
-0C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaKonkurs tylko dla pań! Wygraj książki z okazji Dnia Kobiet
sekrety i kłamstwa, książka - mb
08.03.2019 | 10:57

Konkurs tylko dla pań! Wygraj książki z okazji Dnia Kobiet

Na zdjęciu: W dzisiejszym konkursie można wygrać książkę "Sekrety i kłamstwa".

Fot. MB

8 marca obchodzony jest Dzień Kobiet. Z tej okazji dzisiejszy konkurs przeznaczony jest tylko dla pań!

„Magdalena po latach wraca do rodzinnego domu, żeby pogodzić się z najważniejszą osobą jej dzieciństwa – charyzmatycznym i apodyktycznym dziadkiem. Ludwikowi zależy na tym, by ukochana wnuczka z nim zamieszkała, lecz ona stawia warunek – chce w końcu poznać jego skrzętnie skrywaną przeszłość. W opowieściach Ludwika losy rodziny splotą się z burzliwą historią Szczecina z czasów drugiej wojny światowej.

Jaką tajemnicę chronił przed światem? Magdalena, wędrując po śladach z przeszłości, odwiedza miejsca znane z młodości i na nowo buduje relacje z dawnymi sąsiadami. Czy w rodzinnym mieście czeka na nią również miłość? Sylwia Trojanowska odkrywa tajemnice, o których nikt już nie pamięta. „Sekrety i kłamstwa” to mieszanka emocji, uśmiechu i wzruszeń zapisanych w pożółkłym rodzinnym albumie.”

We współpracy z Wydawnictwem Czwarta Strona mamy dla naszych Czytelniczek cztery książki „Sekrety i kłamstwa”. Co zrobić, aby wygrać jedną z nich? Należy wysłać maila na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl, o tytule „DZIEŃ KOBIET”, w treści podając imię, nazwisko i odpowiedź na pytanie: „Jaki kwiat i dlaczego najbardziej lubisz dostawać na Dzień Kobiet?”

Na zgłoszenia czekamy do niedzieli, 10 marca, do godziny 21:00. Zwycięzców, którzy będą mogli odebrać książkę w naszej redakcji, poinformujemy o wygranej w wiadomości zwrotnej.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści