Konkurs! Wygraj bilet na derby!
Dodano: 28.03.2017 | 23:12
W środę koszykarki Artego w deycdującym starciu ćwierćfinałowym zmierzą się z Energą Toruń.
Na zdjęciu: Koszykarki Artego walczą o awans do półfinału.
Fot. ST
W środę koszykarki Artego Bydgoszcz zagrają w Toruniu z Energą o półfinał Basket Ligi Kobiet. Dla naszych czytelników mamy trzy podwójne wejściówki na to spotkanie.
Co zrobić, aby wygrać jedno z zaproszeń? Wystarczy wysłać prywatną wiadomość na nasz fanpage, w treści podając hasło „Artego” oraz swoje imię i nazwisko. Trzy pierwszy osoby nagrodzimy wejściówkami!
Początek meczu o godz. 18 w Arenie Toruń.
- Wda Świecie ma nowego trenera. Doskonale znany w regionie - 22 czerwca 2026
- W wakacje bezpłatne treningi piłkarskie dla dzieci. Akademia Chemika zaprasza - 22 czerwca 2026
- Abramczyk Polonia rozbiła Innpro ROW Rybnik. Zapis relacji na żywo - 21 czerwca 2026















