Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Konkurs! Wygraj książkę o historii Bydgoszczy!

Dodano: 16.01.2020 | 22:14

Na zdjęciu: Książka będzie miała premierę we wtorek, 21 listopada.

Fot. Fragment okładki

We wtorek odbędzie się premiera książki „Zrzucić kajdany. Powrót Bydgoszczy do Macierzy w 1920 roku” autorstwa Krzysztofa Drozdowskiego. Zapraszamy do udziału w konkursie!

MetropoliaBydgoska.PL objęła patronat medialny nad książką, która opowiada o powrocie Bydgoszczy do Polski, poczynając od wzrostu nadziei na niepodległość w 1914 roku. Oczywiście główną część stanowią wydarzenia ze stycznia 1920 roku. –  Niektóre wnioski, które wysnułem mogą być dla Was dużym zaskoczeniem – zapowiada Krzysztof Drozdowski.

Oficjalna premiera książki odbędzie się 21 stycznia o godzinie 18:00 w kinie Pomorzanin (ul. Gdańska 12). Towarzyszyć jej będzie projekcja filmu „Bydgoskie drogi do niepodległości”.

MetropoliaBydgoska.PL jest patronem medialnym książki i ma dla Czytelników konkursów. Aby wygrać jedną z książek przekazanych przez autora dla Czytelników naszego portalu, należy wysłać maila na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl, o tytule „1920”, w treści podając imię, nazwisko i odpowiedź na pytanie: „Jak nazywał się pierwszy polski komendant Garnizonu Bydgoszcz?”

Ze zwycięzcami skontaktujemy się w wiadomości zwrotnej. Nagrodę będzie można odebrać podczas wtorkowej prezentacji książki.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments