Bydgoszcz
0C
Niebo częściowo zachmurzone
100% wilgotność
Wiatr: 3km/h W
H 1 • L -1
1C
Wt
2C
Sr
1C
Czw
4C
Pt
0C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaKonkurs! Wygraj książkę o historii Bydgoszczy!
drozdowski-ksiazka
16.01.2020 | 22:14

Konkurs! Wygraj książkę o historii Bydgoszczy!

Na zdjęciu: Książka będzie miała premierę we wtorek, 21 listopada.

Fot. Fragment okładki

We wtorek odbędzie się premiera książki „Zrzucić kajdany. Powrót Bydgoszczy do Macierzy w 1920 roku” autorstwa Krzysztofa Drozdowskiego. Zapraszamy do udziału w konkursie!

MetropoliaBydgoska.PL objęła patronat medialny nad książką, która opowiada o powrocie Bydgoszczy do Polski, poczynając od wzrostu nadziei na niepodległość w 1914 roku. Oczywiście główną część stanowią wydarzenia ze stycznia 1920 roku. –  Niektóre wnioski, które wysnułem mogą być dla Was dużym zaskoczeniem – zapowiada Krzysztof Drozdowski.

Oficjalna premiera książki odbędzie się 21 stycznia o godzinie 18:00 w kinie Pomorzanin (ul. Gdańska 12). Towarzyszyć jej będzie projekcja filmu „Bydgoskie drogi do niepodległości”.

MetropoliaBydgoska.PL jest patronem medialnym książki i ma dla Czytelników konkursów. Aby wygrać jedną z książek przekazanych przez autora dla Czytelników naszego portalu, należy wysłać maila na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl, o tytule „1920”, w treści podając imię, nazwisko i odpowiedź na pytanie: „Jak nazywał się pierwszy polski komendant Garnizonu Bydgoszcz?”

Ze zwycięzcami skontaktujemy się w wiadomości zwrotnej. Nagrodę będzie można odebrać podczas wtorkowej prezentacji książki.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści